• Главная
  • Бути справжнім лікарем! З Днем Народження Клавдія Володимирівна Величко!
Новости компаний
13:00, 2 февраля

Бути справжнім лікарем! З Днем Народження Клавдія Володимирівна Величко!

Новости компаний

Сьогодні День Народження в справжньої Берегині здоров‘я мешканців Миколаєва та області, найпоряднішої людини, яка має неосяжно велике серце та щиру Душу, найдосвідченішого Лікаря Вищої категорії, Терапевта фізичної та реабілітаційної медицини клініки OrtoSano - Величко Клавдії Володимирівни!

Здоров‘я - найбільша наша цінність!

І це стосується як окремої людини так і родини, громади, нації та держави. Доки ми здорові ми здатні досягнути будь-яких вершин, ми можемо все, нам потрібно все - будинки, автівки, вчителі, інженери, актори, футболісти... президенти, але щойно захворіємо як все навколо втрачає свій сенс і єдиним провідником до здоров’я, відновлення та життя стає Лікар. 

Ми йдемо до лікаря зі своїм болем та останньою надією на порятунок і позбавлення від страждань. Недарма кажуть - лікар професія від Бога, бо лише справжній лікар завжди готовий до самопожертви, він як ніхто інший відчуває людський біль, здатний за першим покликом хворого мобілізувати свої знання і досвід та прийти на допомогу. 

Саме таким Лікарем від Бога є Клавдія Володимирівна Величко. За 44 роки лікарської практики ця чарівна, світла і тендітна жінка, невтомний боєць за наше з вами фізичне здоров’я, поставила на ноги безліч людей, навчила багато лікарів та продовжує самовіддано працювати над вдосконаленням існуючих та запровадженням нових методик фізичної терапії та реабілітації.

«У який би дім я не зайшов, я зайду туди для користі хворого, без всілякого навмисного, неправедного і згубного наміру»

Здоров‘я Вам Клавдія Володимирівна - наш справжній Лікар від Бога, Берегиня нашого фізичного здоров‘я та життя. Многая літа!

#Клініка терапії та реабілітації суглобів і хребта Orto Sano - Миколаїв
Объявления
live comments feed...