Власти Николаевской области планируют довести «Агрофирму Корнацких» до банкротства - 0512.com.ua

Власти Николаевской области планируют довести «Агрофирму Корнацких» до банкротства

Областная власть под руководством Губернатора Николаевской области Николая Круглова, раздавая земли, ранее находившихся в аренде у «Агрофирмы Корнацких», планирует довести фирму до банкротства.

Об этом заявил учредитель агрофирмы Аркадий Корнацкий в письме-предупреждении на имя председателя Николаевской ОГА Николая Круглова, прокурора области Владимира Гальцова и начальника управления МВД Украины в Николаевской области Валентина Парсенюка.

Соответствующее письмо прислала пресс-служба общественной организации «Селянський фронт» на электронную почту сайта 0512:

Голові Миколаївської обласної

державної адміністрації

М. Круглову

Миколаївському обласному прокурору

В. Гальцову

Начальнику Головного управління

МВС України в Миколаївській області

В.Парсенюку

Керівникам інших органів влади

Миколаївської області

Попередження

Загальновідомо, що органи влади Миколаївщини та їх керівники в останні три роки функціонують виключно на шкоду державі і народу, розкрадають народну власність, грабують підприємців, грубо порушують фундаментальні права та свободи людей, позбавляють їх виборчих прав, свободи слова, волі, власності, здоров’я та життя.

Вся ця «діяльність» вчиняється вами під керівництвом одного з вас – Миколи Круглова, та за активної участі інших адресатів.

Зокрема, саме ви організували та здійснили в липні 2012 року фальсифікацію підстав для арешту абсолютно ні в чому не винної Людмили Нікіткіної, головного економіста ТОВ «Агрофірма Корнацьких», яка вже вісім місяців вами і вашими київськими спільниками безпідставно утримується в тюрмі.

Саме ви та ваші підлеглі по обласному організованому злочинному угрупуванню, в яке ви перетворили владу, розтоптали волевиявлення народу на виборах 28 жовтня минулого року.

Кількість злочинів, які ви вже вчинили, обчислюється тисячами, але це Попередження стосується злодійства, яке ви ще не повністю завершили – масштабної земельної провокації на Первомайщині.

Не змігши зламати ТОВ «Агрофірма Корнацьких» об’єднаними зусиллями всіх без винятку органів влади через фальсифікацію близько 30(!) кримінальних та десятків адміністративних «справ», ви задумали добитись своїх підлих цілей іншими незаконними і підлими методами.

Ви пішли на те, щоб завдати шкоди святій справі – вирощуванню хліба – і тисячам селянських сімей, існування яких тісно пов’язане з агрофірмою Корнацьких.

Зараз, навесні, коли один день рік годує, Ви з Вашими спільниками не даєте агрофірмі скористатись наявними у неї коштами та товарним зерном, чим унеможливлюєте весняні польові роботи.

Також ви, щоб перешкодити роботі підприємства, наприкінці 2012 р. незаконно роздали 775 державних актів на землю під селом Чаусово-2 (Ленінська сільрада Первомайського району), яка з 1995 року не є державною, уклали по тих фіктивних державних актах договори оренди і суборенди землі, на підставі яких, спільно з так званими рейдерами, а попросту – грабіжниками, плануєте захопити приватні поля.

Даю вам публічні роз’яснення щодо злочинності того, що ви коїте, щоб ні в кого не залишалось сумнівів, що ви – бандити, а не державні службовці, а ви самі щоб знали, що про вас суспільство також все знає і розуміє, та не сподівались, що сховаєтесь за спинами своїх підлеглих-виконавців.

Ось довідка з приводу земельних прав по сільгоспземлях на території Ленінської сільради:

Всі сільгоспземлі для товарного с/г виробництва на території Ленінської сільради у листопаді 1995 року були роздержавлені, передані у приватну (колективну) власність членів КСП «Шлях Леніна», потім розпайовані, права власників земельних часток (паїв) посвідчені сертифікатами, які є правовстановчими документами.

У 1998-2000 роках мої батьки, колгоспники, співвласники землі колективної (спільної) власності, Корнацький О.В. та Корнацька К.П., з дотриманням усіх вимог законодавства, викупили у інших співвласників земельні частки (паї) і стали власниками 100% земельних часток (паїв) у праві колективної власності на землю (всього 519 часток, включаючи дві власних) загальною площею 1712,7 га в умовних кадастрових гектарах.

У червні 2000 р., в установленому порядку, Корнацькі оформили (підкреслюю – лише документально оформили, бо воно у них вже було) власне право колективної власності на землю, виділену в натурі (на місцевості), загальною площею 1753,97 га,що було посвідчено державним актом.

Дане право – право колективної власності на землю – виникло у Корнацьких, спільно з іншими членами КСП «Шлях Леніна», у листопаді 1995 року, а в червні 2000 р. було лише повторно посвідчене новим держактом, одним на двох, відповідно до реальної площі землі колективної форми власності та реальних співвласників, а також у зв’язу з тим,що КСП підлягало ліквідації.

Виділення 519 (п’ятсот дев’ятнадцяти) земельних ділянок у натурі у відповідності до прав, посвідчених сертифікатами, ні Корнацькими, ні попередніми власниками часток (паїв) не вчинялось, сертифікати до райдержадміністрації, відповідно,не здавались і не анулювались, у зв’язку з чим всі земельні сертифікати і права Корнацьких на земельні частки (паї) на даний час є чинними.

Ні право власності Корнацьких на землю колективної (спільної) форми власності пл. 1753,97 га, ні право власності Корнацьких на земельні частки (паї) в кількості 519 часток загальною площею 1712,7 га в умовних (кадастрових) гектарах, не скасовувались і навіть не оскаржувались, бо для цього не існує законних підстав.

А в тому разі, якби земельні права Корнацьких були скасовані, повинні були б бути поновленими земельні права мешканців Чаусово-2,вони мали б законне право на цю землю!

Все вищенаведе не є китайською грамотою, воно доступне для розуміння навіть людям з початковою освітою,тому я не допускаю, що Круглов або хтось із вас, його підлеглих по ОЗУ, настільки тупий, що не розуміє прописних істин.

А раз розумієте – значить, вчиняєте злочин свідомо, умисно, і це насправді так.

Крім злочинної роздачі фіктивних держактів на недержавну землю, ви в селах, де агрофірма Корнацьких орендує землю, розгорнули провокаційну роботу, обманом спонукаючи селян отримувати дублікати сертифікатів і укладати фіктивні договора оренди з рейдерами.

Вважаючи себе дуже розумними і хитрими, ви задумали одним пострілом убити одразу трьох зайців – розсварити мене з виборцями, яким нав’язуються фіктивні договори оренди землі, від їх імені прищемити підприємство, яке вам самим виявилось не по зубам, та погріти руки на захопленні землі Корнацьких.

Насправді, ви не розумні і хитрі, а обмежені й підлі, за раніше зробленим визначенням – подонки, весь ваш «план» видно наскрізь, а його здійснення може призвести лише до того, що у 2013 році агрофірма, будучи цілком дієздатною, не зможе вчасно провести весняні польові роботи, втратить урожай, не зможе платити зарплату, орендну плату, податки, надавати господарські послуги селянам та соціальну допомогу громадам.

Тобто, ви завдаєте удару виключно по народу, по селянах, по їх кровних, життєвих інтересах!

Агрофірму ви все одно не здолаєте, а всю шкоду, яку їй спричините, дуже скоро відшкодуєте до копійки, і зверх того ще і компенсуєте всі збитки!

Вам не вдасться зробити ТОВ «Агрофірма Корнацьких» банкрутом – всі ті борги, які можуть виникнути у підприємства, будуть тут же переадресовані владі, а потім буде відповідати ще і кожен з вас особисто.

Все, що ви накрали, буде розшукано і повернуто народу, в тому числі на відшкодування збитків, які ви зараз можете вчинити людям!

Ваш підлий план також передбачає, що захват польових угідь Корнацьких на підставі сфальшованих вами держактів та договорів оренди буде здійснюватись за участі як нападників у формі,так і «бійців» у цивільному, серед яких будуть і спеціальні агенти, із завданням застосувати у натовпі ножа або щось інше, щоб пролилась кров.

Ви готовите провокацію з кровопролиттям, і сподіваєтесь звинуватити у ньому людей, які вийдуть захищати свої законні права, як звинувачуєте зараз виборців, які перешкоджали вам захопити і сфальшувати протоколи на ОВК-132.

Я не знаю точно, що саме ви застосуєте під час провокації – ніж, кулю, гранату чи міну, але переконаний, що ваші бандитські методи «державного управління» вже докотились до застосування зброї.

Тому я вважаю за обов’язок повідомити тих, кого ви пошлете проти народу:

- Хлопці! Памятайте,що кожен із вас може стати жертвою кровавої провокації, яку влаштують ваші начальники, посилаючи вас на злочин! Їм потрібно, щоб пролилась кров когось із вас,щоб кинути за грати когось безвинного!

У ваших начальників, цих злочинців при державних посадах, вже не залишилось інших методів управління, крім як кидати народ до тюрем!

А ви, панове провокатори і очільники обласної бандовлади, пам’ятайте – ви нікого не обманете, всі ваші злочини будуть на виду у всього світу, і ви за них будете відповідати.

Ви влаштовуєте війну проти народу, тож не забувайте, що народ може влаштувати вам свою війну.

Одумайтесь і зупиніться, поки ще не пізно упередити хоча б цей ваш злочин!

Переможець виборів

народних депутатів України

по 132 виборчому округу,

голова громадської організації

«Селянський фронт»

Аркадій Корнацький

Підписи

на підтримку Попередження:

__________________________ ________________________________

__________________________ ________________________________

__________________________ ________________________________

__________________________ ________________________________

__________________________ ________________________________

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Происшествия
В среду, 23 января, в Николаеве из-за столкнувшихся автомобилей Mazda и Opel образовалась огромная пробка. Об этом сообщает корреспондент 0512. Автомобили двигались попутно по улице Генерала Карпенко со стороны проспекта Центрального в сторону микрорайона Лески. Между 1-м КП и улицей Мореходная, из-за несоблюдения интервал-дистанции, водитель "Мазды" допустил столкновение с "Опелем", который двигался впереди. Автомобили получили механические повреждения. О...
Общество
Во вторник, 22 января, на ул. Николаевской возле областной детской больницы начали демонтаж незаконно установленных временных сооружений. Об этом сообщил директор департамента внутреннего финансового контроля, надзора и противодействия коррупции городского совета Андрей Ермолаев, передает отдел информационного обеспечения департамента городского головы. "Реагируя на жалобы горожан, проведена проверка законности размещения временных сооружений на ул. Никола...
Политические новости
Об этом заявил основатель ОППОЗИЦИОННОЙ ПЛАТФОРМЫ – ЗА ЖИЗНЬ Юрий Бойко в среду, 23 января, встречаясь с предпринимателями в Одессе. По его словам, налоги для малого и среднего бизнеса должны стать справедливыми и приемлемыми. «Сегодня в Украине насчитывается 2 млн предпринимателей и 300 тысяч предприятий малого и среднего бизнеса. Это инициативные люди, которые умеют заработать на себя и свои семьи, дают рабочие места, платят налоги и сборы. Они заслужива...
Криминал
В среду, 23 января, в Арбузинское отделение полиции поступило сообщение о том, что вблизи местного автовокзала убит мужчина. Об этом сообщает отдел коммуникации ГУНП в Николаевской области. Оказалось, что между местными жителями, которые вместе пили алкоголь, произошла ссора, переросшая в драку. В ходе конфликта один из мужчин схватил металлическую палку и ударил ее несколько раз по голове. Полученные травмы оказались несовместимыми с жизнью. 53-летний пос...
Происшествия
В Николаеве умер экс-главврач БСМП Анатолий Леонтьевич Яровой. Данную информацию корреспонденту 0512 подтвердил глав-врач БСМП Александр Демьянов. Похороны должны состоятся 25 января в пятницу. Справка: Анатолий Леонтьевич Яровой - заслуженный врач Украины, главный врач БСМП Николаева. После окончания в 1964 г. лечебного факультета Одесского медицинского института им. Пирогова проходил интернатуру по хирургии и урологии в Николаевской областной больнице. С...
Общество
По состоянию на утро среды, 23 января, на ликвидацию последствий снегопада вышли 442 дворовых работника. Об этом сообщает пресс-служба Николаевского горсовета.  Департамент жилищно-коммунального хозяйства городского совета усилил контроль за выполнением жилищно-эксплуатационными предприятиями мероприятий по ликвидации последствий непогоды. Напомним, что во вторник, 22 января, во время заседания городского штаба вице-мэр поставил задачу провести работу с ЖЭ...
Криминал
Во вторник, 22 января,  во время передачи взятки задержали 48-летнего инспектора инспекции по благоустройству аппарата исполнительного комитета Первомайского городского совета. Об этом сообщает отдел коммуникации ГУНП в Николаевской области. Чиновник требовал от местного предпринимателя пять тысяч гривен за игнорирование нарушений при проведении реконструкции рекламных биг-бордов в Первомайске. Получив взятку, злоумышленник был задержан в порядке ст. 208 У...
Общество
Спасателями семьи с маленьким ребенком из горящей машины оказались братья  Умуд и Сабир Шириновы из Николаева. Об этом сообщил Адиль Бабаев на своей странице в Facebook. Напомним, что в субботу, 19 января, около с. Зайчевское в результате ДТП загорелся автомобиль. В тот день братья возвращались с работы. Они в районе отель-кафе ''Ингул'', который находится за чертой города Николаев, увидев перевернутый прицеп от фуры, остановили машину. Когда подошли к вод...
Происшествия
В субботу, 19 января, около 19:00 на объездной дороге возле с. Зайчевское произошло ДТП с участием грузового автомобиля MAN с прицепом, и внедорожника КИА Sorento, который в результате столкновения загорелся. Об этом сообщает отдел коммуникации ГУНП в Николаевской области. В результате ДТП с телесными повреждениями в больнице были доставлены 33-летняя пассажирка КИА Sorento и ее трехлетний сын. Отдел расследования преступлений в сфере транспорта Следственн...