Друковані листівки – вигідна та ефективна реклама

З чого починає діяльність нове підприємство? Так, саме з подання цікавої інформації щодо товарів та послуг. Керівник рекламного відділу багато часу приділяє вибору засобу реклами та розповсюдження інформації, щоб ефект був максимальним, а витрати якнайменшими. Варто згадати маленькі яскраві папірці, що роздають на вулиці кожному перехожому. На перший погляд, це виглядає трохи навязливо, але саме листівка є ефективним та не дуже дорогим способом розказати потенційним клієнтам про нове підприємство. Листівки найчастіше використовують такі заклади: невеликі магазини косметики, фітнес-центри, приватні освітні центри для дітей та салони краси. Обрати серед багатьох варіантів, що пропонує рекламна індустрія, складно. Варто врахувати багато факторів – якість сировини, колір, форму та підхід до дизайн. Але існує не менш важливий показник - вартість друку листівок.

Компанія «GoodLabel» пропонує послуги з розроблення та друку рекламних листівок для будь-якого напрямку. Виходячи з потреб замовника, менеджери підберуть найкращий варіант, враховуючи найвибагливіші запити. Друкарські можливості «GoodLabel» дозволяють розробити складні макети листівок та найпростіші інформаційні проспекти. Згідно з бажанням замовника можна надрукувати листівки різного формату:

  • А3 або А4 – дозволяють помістити багато потрібної інформації та контактні дані.
  • «Поштова» листівка, яку можна роздавати на вулиці або без проблем відправити поштою.
  • Листівка «Євро». Популярна категорія, бо дозволяє втілити творчі задуми будь-якого розміру та кольору та відобразити їх на листівці потрібного формату та розміру.

Чому варто звернутися саме в «GoodLabel»?

Окрім друку класичних листівок типографія «GoodLabel» пропонує замовникам сучасні рекламні продукти: друк на пакетах, пластикових картках, магнітах. Сучасне обладнання дозволяє виконати після друкарські процеси – порізку, зшивання, ламінування та палітурні роботи.

Переваги «GoodLabel»:

  • Доступність цінової політики на дизайн та послуги типографії.
  • Відповідальне ставлення до кожного замовлення.
  • Висока якість кінцевого продукту – колір, чітка деталізація та 100% відповідність початковому макету замовника.
  • Оперативна доставка замовлень у найвіддаленіші куточки країни.

«GoodLabel» не просто друкарня, це майстерня, де працюють чарівники, що зроблять все для отримання результату найвищої якості.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии