Вершина успіху: "БізнесПозика" - компанія року

Фінансова компанія «БізнесПозика» отримала авторитетне на бізнес ринку звання - «Компанія 2018 року». Щорічно рейтингове агентство «Всеукраїнський галузевий аналітичний центр» проводить дослідження, за результатами яких присвоює конкретній бізнес-організації статус «Компанія року». 


«БізнесПозика» - фінансова організація, яка видає короткострокові кредити ФОП і СПД, без застави та поручителів, на закупівлю товару або обладнання, розвиток або розширення бізнесу, оплату оренди, ремонт автомобіля, обладнання або приміщення, відкриття торгової точки, будь-які інші потреби підприємства.

Мета компанії - зробити процес отримання фінансування простим, доступним і прозорим, щоб клієнти могли зосередитися на дійсно важливому - розвитку своєї справи.

Компанія, що відповідає на запит ринку

До того, як компанія почала успішно видавати короткострокові кредити, її представники особисто спілкувалися з підприємцями і ФОПами. Вони дізналися про їх найчастіші проблеми, які були пов'язані з тим, що отримання кредиту в банку - це дуже складний, довгий, а іноді і неможливий процес. А для бізнесу дуже часто потрібні «швидкі гроші для закриття або оплати оренди, видачі зарплати, покупки нового обладнання тощо. А гроші, які знаходяться в певний момент в обороті, неможливо використовувати.

На основі аналізу таких проблем народилася ідея створити мікрокредитну організацію для підприємців з продуктом націленим на їх вирішення. Після чого ідея реалізувалася в бізнес організацію. Компанія почала пропонувати послуги на ринку підприємців, успішно налагоджувати головні процеси і створювати мережу відділень.

Зараз компанію «БізПозика» представляють відділення в дев’ятнадцяти містах України, таких, як: Київ, Харків, Львів, Хмельницький, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Полтава, Житомир, Чернівці, Херсон, Івано-Франківськ, Рівне, Ужгород, Луцьк, Миколаїв, Чернігів, Кривий Ріг, Черкаси. Надалі мережу відділень керівники компанії планують розширювати.

Виходячи з мети організації, робити процес отримання фінансування простим, доступним і прозорим, в реальності весь процес кредитування так і здійснюється. Адже для того, щоб отримати кредит в «БізнесПозика», потрібно всього лише ідентифікаційний код, паспорт (або посвідка на постійне проживання), а також активне ведення підприємницької діяльності, навіть без зареєстрованого ФОП / СПД або клієнт тільки почав займатися підприємництвом і ще має «нульові» звіти. 

Історії успіху - натхнення компанії

Наскільки доступним і результативним є процес оформлення кредиту в компанії «БізнесПозика» можна побачити на прикладі success stories наших клієнтів.

Наприклад, швачка, працюючи на дому, хотіла збільшити обсяги виробництва, а в оформленні кредиту банк їй відмовив. Взявши позику в «БізнесПозика», жінка придбала необхідні тканини і обладнання та успішно реалізувала задумане ставши постійним клієнтом компанії. Зараз у неї власне ательє.

Ще один успішний приклад: постійний клієнт компанії «БізнесПозика» орендує бутик у торговому центрі, вартість оренди - приблизно 100 000 гривень в місяць. У компанії він оформляє кредити для закупівлі товару за вигідною ціною, щоб закрити оплату оренди або видати зарплату.

Ефективна програма лояльності для клієнтів

Одним з найбільших досягнень компанії «БізнесПозика» є надзвичайно вигідна акційна пропозиція для всіх нових клієнтів «Кредит удвічі дешевше». Головні переваги даної пропозиції: всі нові клієнти отримують унікальну можливість вигідно скористатися послугами компанії на акційних умовах - оформити кредит від 10 000 до 100 000 гривень з виплатою за нього лише половини відсотків.

Бути корисними для клієнтів - отримувати їх схвальний фідбек

Компанія «БізнесПозика» - клієнтоорієнтована і постійно покращує сервіс для підвищення репутації. Позитивні відгуки тільки допомагають в цьому переконатися. Володимир, м. Чернігів: «На відміну від інших, якщо раптом немає можливості розрахуватися, то в компанії працюють нормальні адекватні люди, які можуть увійти в становище. Взагалі, якщо користуватися МФО або ФО, то вони номер 1»; Ольга, м.Рівне: «Дуже адекватні кредити і люди, що працюють там»; Сергій, м.Чернівці: «Шановні українці, я раджу всім цю команду і цей сайт. Вони дійсно працюють на благо українцям. Сам брав у них позику, і через півгодини гроші були на карті. Це не лохотрон, це справедлива і чесна команда».

Зв'язатися і скористатися послугами компанії «БізнесПозика» можна декількома способами: звернутися безпосередньо до відділення, зайти на сайт: https://bizpozyka.com або зателефонувати за номером телефону: 0-800-211-503.

Зі званням «Компанія року» організація «БізнесПозика» буде гордо і ще більш відповідально функціонувати на ринку кредитних послуг. Всі подальші дії будуть пов'язані з підняттям рівня довіри від клієнтів, спрощенням системи кредитування і розширенням мережі відділень.

БізПозика Bizpozyka БізнесПозика BusinessPozyka БизнесПозыка БизПозыка biznes pozyka
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Рейтинг
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Общество
В начале лета 20202 в Николаеве могут появится новые троллейбусы по кредиту от Европейского банка реконструкции и развития. Об этом сообщил вице-мэр Юрий Андриенко, 24 января, передает корреспондент 0512.com.ua. Вице-мэр рассказал, что в 2020 году начнется реализация проекта и получение  первых троллейбусов. Он надеется, что в первой половине года, в мае-июне удастся получить несколько единиц троллейбусов.  Он добавил, что электротранспорт будет поступать...
Криминал
В полицию сообщили, что 36-летний житель Новобугского района хранит дома наркотики.  В ходе обыска в доме злоумышленника, который ранее привлекался к уголовной ответственности за наркопреступления, полицейские обнаружили и изъяли более килограмма вещества растительного происхождения со специфическим запахом конопли. Также нашли пакет с уже готовым к употреблению каннабисом, а в хозяйственных помещениях - сухие растений конопли. Все изъятое правоохранители...
Культура
В художественном музее им. В.Верещагина открылась выставка народных художников Украины "Звездным путем".  Жизненный путь этих художников сложно назвать звездным. Тем не менее, каждый из них написал свою историю, которая привела его к успеху и признанию. Более 70 работ из коллекции музея составили экспозицию. Разные по стилю, технике исполнения, они отражают свое время и рассказывают о своих участниках. Выставка "Звездным путем" стала своеобразным продолжен...
Эксклюзив
В Николаеве патрульные выписывают штрафы пешеходам, которые перебегают дорогу в запрещенных местах. Как сообщили в управлении патрульной полиции в Николаевской области, в ответ на информационный запрос журналиста 0512.com.ua, всего за 2019 патрульные наложили на пешеходов 3 тыс 766 административных взысканий.  Самые распространенные места, где в 2019 году чаще всего штрафовали пешеходов - это проспект Центральный, проспект Мира, проспект Богоявленский, про...
Общество
В Николаеве, 24 января, в КП "Николаевэлетротранс" презентовали два отремонтированных троллейбуса. Об этом сообщает корреспондент 0512.com.ua. Ремонтные работы длились около года. В троллейбусах поменяли полностью все: начиная от света и заканчивая сиденьям и прошивкой. Сам транспорт еще 1989 года выпуска с довольно весомым прокатанным километражем.  "На ремонт "ЮМЗ" мы потратили 79 тысяч гривен, а на "ЗИУ" - 458 тысяч гривен с учетом материалов и зарплаты...
Общество
Следственным управлением ГУНП в Николаевской области по подозрению в совершении ряда особо тяжких преступлений на территории Николаева и области разыскивается ранее судимый Шорников Владимир Владимирович, 1978 г. р. Мужчина обвиняется в преступлениях связанных с завладением денег граждан обманным путем в составе организованной группы, под предлогом продажи транспортных средств и сельскохозяйственной техники в лизинг, повлекшие пострадавшим материальные убы...
Криминал
Злоумышленники силой получили от с местного бизнесмена около 100 000 гривен и требовали в дальнейшем платить им ежемесячно тысячу долларов США. Николаевские следователи в сопровождении бойцов роты полиции особого назначения одновременно провели ряд обысков у четырех фигурантов и частично изъяли имущество потерпевшего, деньги, документы, наркотики и две единицы оружия. Злоумышленникам всего от 24 до 27 лет.  Установлено, что парни начали требовать деньги с...
Общество
В Николаеве троллейбус на Намыв начнет курсировать в конце февраля - начале марта 2020 года. Об этом сообщил вице-мэр Юрий Андриенко,в пятницу, 24 января, сообщает корреспондент 0512.com.ua. Как известно в Николаеве уже протестировали троллейбусную линию на Намыв. Так, 29 декабря, от остановки "Центральный стадион" два тестовых троллейбуса отправились на Намыв по береговой линии Бугского лимана. Также, по новой линии оборудовали остановки На данный момент...
Общество
Президент Украины Владимир Зеленский посмертно наградил военнослужащего николаевской 406-й отдельной артиллерийской бригады сержанта Антона Факу за личное мужество и самоотверженные действия орденом "За мужество" ІІІ степени. Антон Фака родился 8 сентября 1997 года. В 2014 году закончил колледж, а с августа 2016 года пошел защищать Украину. Служил младшим сержантом в 406-й отдельной артиллерийской бригаде. Погиб 10 июля в зоне ООС (АТО) у поселка Гранитное...