• Главная
  • Що стало для мене причиною піти в народні депутати? - Спартак Гукасян
Политические новости
09:00, 12 июля 2019 г.

Що стало для мене причиною піти в народні депутати? - Спартак Гукасян

Политические новости

Давайте ближче познайомимося. Звати мене Спартак, прізвище - Гукасян

З березня 2007 року й до сьогодні маю трудовий договір з ПАТ «Оболонь» по регулюванню праці відділу торгового маркетингу та продажів, є членом ВГО «Товариства Українських Офіцерів, Головою ППО Представників торгівлі міста Миколаєва. З 2011 року й до сьогоднішнього дня активно й ефективно беру участь в громадському житті міста, а також підтримую молодь у консультації та реалізації бізнес-проектів. Розвиваю діяльність регіональних та місцевих виробників, маю досвід громадської роботи на виборних посадах.

Я батько двох доньок - сім’я для мене найдорожче і найцінише у житті. Я і моя родина - миколаївці, і так само, як і ви, тяжко переживаємо сучасні події в країні та місті.  Ви помітили, що люди, звичайні громадяни, роблять все , щоб життя змінилось на краще. Ми працюємо, виховуємо дітей, платимо високі податки, комунальні послуги, не отримуємо чинного захисту від закону, а люди, які керують країною і містом, змінюють самих себе в кріслах і посадах. Вони тільки обіцяють нам щасливе майбутнє, мешкаючи у столиці чи за кордоном. І з’являються в наше рідне місто раз на п`ять років, щоб знову нас закидати обіцянками, витрачаючи на це мільйони бюджетних, тобто наших з вами, коштів. 

Так чому ж моєю головною метою є боротьба з бідністю і відновлення справедливості? Тому що я, як ніхто інший, з ранніх років зі своєю сім’єю пережив різні випробування: війну, бідність, втрати рідних, своєї землі й міста . І знову ми, українці, в нашому сьогоденні переживаємо ці страшні події. Двічі переїжджаючи з країни в країну, я не хочу, щоб ми і наші діти пережили це ще раз! 

Що стало для мене причиною піти в народні депутати? Тверде переконання, що у Верховній Раді повинні бути нові, молоді сили, які вже найближчими роками зобов’язані продемонструвати факт поліпшення життя людей. І саме вони мають відповідати перед народом за результат. І тому я вважаю, що народний депутат, в першу чергу, повинен відстоювати інтереси нас з вами, тобто простих людей, а не представляти політичні сили з їхніми покровителями, які все своє життя ведуть нелюдську, грабіжницьку і злочинну діяльність. 

Ми і зараз бачимо, що під знаменами брендової партії, довіру якій люди висловили на президентських виборах, теж є особи, які завжди входять в провладні партії для єдиної мети - реалізації корисних амбіцій їх ватажків-олігархів. Саме тому представник людей в Верховній Раді по мажоритарному округу, повинен бути звідси сам. Він має знати проблеми нашого міста і не бути до них байдужим. Це не повинна бути особа особа, яка приїхала балотуватися сюди з іншого регіону. 

Що треба зробити для якісної роботи Верховної Ради і як я собі це уявляю?
По-перше, з перших днів роботи я розгляну питання про прийняття закону  зняття депутатської недоторканності, про який багато хто говорить, проте його досі не винесли на голосування.

По-друге, при формуванні коаліційної більшості я буду виступати за умови підписання меморандуму коаліції, де буде чітко прописано вектор так і стратегію прийняття законів, що будуть формувати  для країни механізми вирішення не тільки політичних, а і соціально-економічних питань. І найважливіше - в цьому меморандумі кожен депутат, який входить в коаліцію, повинен нести невідворотну відповідальність  згідно чинного законодавства .

По-третє, ініціюватиму  закон про заборону внесення застави за корупційні злодіяння, що дозволяє ув’язнювати  корупціонерів за їх злочини, а вносити заставу, нижчу за награбовану ними суму. 

Основний  час своєї діяльності я витрачу на вирішення економічних і соціальних проблем, пов’язаних з нашим містом. До цього часу жоден з представників нашого краю у парламенті  навіть не ініціював розв’язання питань, які б сприяли розвитку нашого краю. А насправді ми бачимо інше - наше місто та область за всіма існуючими рейтингами займає останні місця. І мені як його мешканцю дуже за це прикро!

Для цього я на законодавчому рівні вимагатиму негайного перегляду таких питання, як: створення нових робочих місць в Україні, питання комунального господарства, благоустрій міст і сіл, підвищення стандартів та якості життя соціально-незахищених громадян (дітей, молоді та пенсіонерів). В пріоритеті - створення в моєму рідному місті сприятливого інвестиційного клімату,  умов для стабільної роботи малого та середнього бізнесу та великих підприємств міста, пошук інвесторів для розвитку економіки України. Реалізуватиметься це наступним чином.

1. Створення та захист на законодавчому рівні  робочих місць, в першу чергу, в місті Миколаїв. Молодь повинна працювати в Україні, а не виїжджати для роботи на закордонних панів.  Для цього в нашому рідному місті є багато великих підприємств (ДП "Зоря-Машпроект", СЗ "Океан" та інші), на яких можливо розмістити, відповідно до замовлень Міноборони та  Міністерства інфраструктури України, виробництво та продаж турбін, корабельного обладнання й комплектуючі. На законних засадах, я забезпечу замовленнями Міністерства оборони України суднобудівні і судноремонтні потужності нашого міста для ремонту бойових кораблів Військово-морських Сил та Прикордонної служби України. Таким чином, розширення торговельних можливостей наших заводів відкриє для молоді нові, престижні робочі місця.

2. Створення конкурентного ринку, в основі якого - рівний захист прав всіх учасників ринку виробників, вітчизняного виробника, а також умов для розвитку та впровадження нових технологій через законодавчі ініціативи і контроль їх імплементацій через Кабмін.

3. Прийняття законів для підтримки малого та середнього бізнесу, для стимулювання виробництва, підтримка ініціативних людей, здатних здійснити свій вагомий внесок у створення нових місць; підтримка місцевих виробників, які виготовляють продукцію  в Миколаєві, формування для них можливості більшого розширення та стимулювання ринків збуту та продажів .

4. Забезпечення в кожному місті і селищі України нового і якісного громадського транспорту. Перевізники мають відповідати на законодавчому рівні за якість перевезення пасажирів. Кожен з них повинен мати чіткий графік роботи всіх маршрутів, залежно не тільки  від кількості та якості авто, а насамперед від графіку їх виїзду та закінчення перевезення пасажирів. Це буде жорстко контролюватися і, в разі порушень, фінансово каратися. Також важливо створити додаткові умови для отримання пільг на проїзд в маршрутних таксі – пенсіонерам, дітей шкільного віку та інвалідам.

5. Збереження української землі - це природного дива - за допомогою догляду, упорядкування парків і скверів, фонтанів, місць відпочинку для родини.  Так, наприклад, парк «Богоявленский» є одним з таких див природи і знаходиться у нас, в Корабельному районі.  Я докладу всіх зусиль для реалізації проекту, розпочатого за ініціативою міської громади, по реконструкції та поверненню історичної ідентичності парку. Також прагну створити закон для внесення парку «Богоявленський»  в статус об’єкта архітектурно-історичної спадщини.

6. Дотримання і реалізація законів, які я буду ініціювати та контролювати їх виконання, дозволить вирішити проблеми районних лікарень із забезпеченням обладнання для безкоштовного проходження УЗД, МРТ та інших діагностичних обстежень. Це повинно бути в пріоритеті, оскільки Конституція України гарантує безкоштовне отримання медичної допомоги.

7. Ініціювання з законів та проектів, які будуть сприяти будівництву нових дитячих садків, розширенню та реконструкції мережі  існуючих дошкільних дитячих закладів.

8. Винесення та розгляд питань на рівні Верховної Ради та Міністерства молоді та спорту  з підтримки та відновлення всієї системи роботи та секції ФОК у в Корабельному районі, а також запуск повноцінної роботі спортивних комплексів «Водолій» та «Зоря» як  тренувальних баз Олімпійського резерву. Я особисто візьму це на власний контроль і буду наполягати на співпраці  стосовно цих питань з міською владою, Управлінням спорту і молоді. Здоров`я наших дітей - головна цінність держави!

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні  є народ! Він контролює владу безпосередньо через органи державної влади! Зробимо це разом!

З повагою ваш Спартак Гукасян - миколаївець, кандидат в народні депутати України .

Объявления
live comments feed...