• Головна
  • Николаевские депутаты попросили у центральной власти денег на финансирование ПТУ
17:32, 17 березня 2016 р.

Николаевские депутаты попросили у центральной власти денег на финансирование ПТУ

Сегодня на сессии депутаты городского совета обратились к Кабинету Министров Украины и Министерству финансов Украины с просьбой о выделении из госбюджета средств на финансирование профессионально-технических училищ.

Для финансирования 13 ПТУ в 2016 году нужно 91,3 млн. грн,  на сегодняшний день в бюджете города предусмотрено только 49 процентов от необходимой суммы.

"...Рішенням Миколаївської міської ради від 28.01.2016 №2/26 «Про міський бюджет міста Миколаєва на 2016 рік» на утримання професійно-технічних закладів було виділено з міського бюджету лише 49 відсотків від річної потреби.

...На жаль, міська громада не має достатнього фінансового ресурсу для забезпечення покриття недостатності коштів, оскільки в місті та галузі освіти в цілому є інші нагальні потреби, які потребують невідкладного вирішення.

З метою попередження негативних наслідків та виникнення соціальної напруженості серед міської громадськості, для забезпечення в повному обсязі фінансування захищених статей видатків, відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України, просимо дієвого сприяння у виділенні додаткових коштів на збільшення видатків з Державного бюджету України для повноцінного утримання професійно-технічних закладів міста", - говорится в обращении.

  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Николаев
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...