Наші зуби постійно піддаються негативному впливу різних чинників. Жорстка їжа, нестача вітамінів і мікроелементів в раціоні, шкідливі звички – все це не кращим чином позначається на стані ротової порожнини. Регулярного чищення зубів недостатньо, щоб підтримувати їхнє здоров'я. Тому обов'язково варто знайти хорошого стоматолога і виконувати профілактичні огляди і процедури. Це дозволить попередити руйнівні процеси на самій ранній стадії.

На жаль, більшість українців ігнорують подібні рекомендації. Якщо ви теж затягуєте з лікуванням зубів, то вам може знадобитися вже хірургічна стоматологія. При руйнуванні кореня лікарям не залишається нічого іншого, як видалити його. Звичайно, відновити красу зубного ряду навіть при втраті зуба сучасні технології дозволяють. Стоматолог запропонує вам варіант протеза, який найкраще підходить у вашій ситуації. Однак обійдеться таке лікування набагато дорожче. Зрозуміло, краще не зволікати з походом до лікаря.

Важливо, щоб стоматологiя, яку ви виберете, була якісно оснащена. У таких медичних центрах у лікарів набагато більше можливостей по лікуванню різних складних ситуацій. З цієї причини краще звертатися відразу в приватні клініки. Тим більше що персонал в таких стоматологіях зазвичай має більш високу кваліфікацію. Це пояснюється конкуренцією і строгим відбором в штат.

Перевірте репутацію клініки. Важливо, щоб вона існувала не перший рік і ви могли знайти відгуки клієнтів. Наприклад, якщо говорити про київські стоматологічні центри, то мешканці столиці довіряють «Остеон-Дентіс». Ще одна її перевага – гарантії. Стоматологія співпрацює зі страховими компаніями. Ціни тут, до речі, теж цілком прийнятні. Вони доступні для простих обивателів.

«Остеон-Дентіс» - багатопрофільна клініка. Вона пропонує різні послуги. Є тут і ортопедична стоматологія, і ортодонт, і терапія, і хірургія. При необхідності, якщо під час огляду лікарем будуть виявлені нові проблеми, ви зможете просто перейти в сусідній кабінет.

«Остеон-Дентіс» використовує передові методи лікування. Наприклад, тут цілком можна встановити імплантат, якщо не вдалося врятувати зуб. На жаль, поки не всі стоматологічні клініки можуть запропонувати цю послугу клієнтам – такий спосіб протезування досить складний. При цьому він – найоптимальніший і попереджає атрофію кісткової тканини. Тому, якщо вам доводиться думати про протезування, краще встановити імплантати в «Остеон-Дентіс».