Для тих, хто багато подорожу або захоплюється зйомками, купити фотоапарат потрібно обов’язково. Та ось каталоги в інтернет-магазинах пропонують безліч моделей та модифікацій фотоапаратів. Якщо ви відноситеся до новачків у світі фотографії, то обрати потрібну камеру буде важко. Хочеться розповісти про роботу з дзеркальними і бездзеркальними камерами в подорожі. Зараз великої популярності набувають камери бездзеркального типу. Вони менше, легше і, як вважають професіонали, більше практичні. Ось декілька причин обрати камеру саме бездзеркального типу.

Цифровий видошукач. З незвички переходити на бездзеркалку буде дещо складно. Головна причина як для фотографа, який звик безупинно спостерігати світ через видошукач це коли ви дивитеся у видошукач бездзеркалки, то спостерігаєте вже ту картинку, яка вийде після натиснення кнопки. Це спочатку може ввести в ступор. Де той чарівний момент, коли ти не знав, що вийде, або подивитися на фото після спуску затвора. Зрештою ви зрозумієте, що це було лише звичкою і справою часу.

Наступна причина - це, звичайно, вага і розмір. Що не може не порадувати мандрівників. Часто буває таке, що місце, в якому хочеться познімати, небезпечне. І маленька камера привертає значно менше уваги, чим дзеркалка.

Електронний затвор. Деякі фотографи дуже полюбляють знімати портрети і сюжети на вулиці. І часто треба, щоб звук затвора не відволікав увагу персонажів. У цьому сенсі електронний затвор - безшумний.

Функція Wi - fi зараз є практично в кожній камері, але при використанні зйомки через додаток в телефоні, плюс маленька бездзеркалка - робить вас бездоганним шпигуном.

Мінуси використання бездзеркалок також, без цього нікуди.

Компактність для професіоналів вважається як плюсом, так і мінусом. Маленький розмір не дозволяє з комфортом обхопити камеру.

Батарейка у камер бездзеркального типу сідає набагато швидше. Зараз у інтернет-маркетах можна замовити акумулятори для своєї камери за дешевою ціною. І цей мінус перетвориться на мінус з розряду постійно стежити за індикатором батарейки, але це можна робити лише в найбільш відповідальні моменти.

Професіонали віднесуть сюди ще наявність досить дорогих об'єктивів і маленький штат об'єктивів.

Бажано обирати фотоапарат з людиною, яка знається на зйомці, захоплюється цим видом мистецтва, зможе порадити вам найкращу модель. Враховуйте ще й той факт, щоб на камер можна було підібрати об’єктиви та інше приладдя.