На хвилі сучасної тенденції максимального енергозбереження та ефективного розподілу ресурсів, використання високотехнологічних покрівельних матеріалів і комплектуючих є більш, ніж актуальним. Такі покриття універсальні і забезпечують конструкції надійну тепло-, звуко- і гідроізоляцію. Застосовуються покрівельні настили як в будівництві промислових об'єктів, так і в житлових спорудах.

Специфікація магазину

Наша компанія є потужним сучасним виробництвом, що спеціалізуються на виготовленні різноманітної монтажної продукції, включаючи металопрофіль http://dahprofil.com/product/metaloprofil/ та металочерепицю. Орієнтуючись на широкий споживчий попит, підприємство випускає вироби і кріпильні пристрої тільки з якісної сировини з застосуванням інноваційних технологій і обладнання в створенні функціональних і надійних покрівельних настилів.

З огляду на такий концепції компанія використовує листові матеріали, деталі і полімерні покриття виключно преміум класу. Що забезпечує виробу крім тривалого терміну служби, ще і високу експлуатаційну стійкість. Також придбання фірмових покрівельних елементів дає відмінну можливість доукомплектувати їх необхідними деталями відповідно до обраного типу покриття. Всі матеріали мають фірмове маркування і офіційну гарантію не менше.

Послуги компанії

  • Надання широкого асортименту покрівельної продукції.
  • Можливість вибору настилу потрібного розміру, кольору і комплектації.
  • Комп'ютеризоване забезпечення замовлення, що дозволяє точно розрахувати необхідні параметри покрівельного покриття.
  • Надання необхідної інформаційно-консультативного супроводу клієнта.
  • Можливість узгодження зручного способу оплати і доставки товару.
  • Виконання замовлення будь-якої складності.

Різновиди покрівельних матеріалів

Одним з профільних напрямків діяльності компанії є виготовлення і реалізація багатофункціональних і практичних фасадних покриттів — металочерепиці та профнастилу. Обидві модифікації унікальні і мають неповторними естетичними і облицювальними якостями.

  • Металочерепиця . Популярний і доступний матеріал, що випускається в різноманітній кольоровій гамі. Активно застосовується для обробки приватних будинків, а також промислових будівель.
  • Профільований настил . Представляє з собою оцинковану сталь і має широку сферу застосування — великі промислові споруди, невеликі інфраструктурні об'єкти, ангари, швидкобудуюємі конструкції і житлові будівлі. Мінімальний термін служби від 20 до 60 років.

Універсальність цих видів покриттів, а також неабиякі технічні властивості сприяють швидкому зростанню їх популярності в сфері будівництва. Також за допомогою металочерепиці та профнастилу легко реалізувати навіть самі претензійні дизайнерські запити клієнта. Більш детальну інформацію про товар або виробництві можна дізнатися на сайті компанії.