Сьогодні ми з вами маємо дуже великий асортимент будь-якої продукції або послуг. І пам'ятники в даному випадку не є винятком. Завдяки великій пропозиції ринку ритуальних послуг, кожен може обрати пам'ятник згідно свого бюджету. Ціна на пам'ятник завжди більша. Мірою залежить від того матеріалу, з якого він виготовлений. Це може бути: метал, мармур, граніт тощо.

Де замовити якісний і доступний за ціною пам'ятник?

Виготовлення пам'ятників ви можете замовити на сайті компанії «Діабаз», перейшовши за посиланнямhttp://diabaz.com.ua/news/vigotovlennja-pamjatnikiv-ta-asortiment-dlja-zamovlennja-nadgrobnih-pamjatnikiv. Магазини цієї компанії знаходяться в Запорізькій області, недалеко від самого міста Запоріжжя. Якщо ви мешкаєте в іншому населеному пункті України і вам сподобався один з виробів, з тих що є на сайті, ви завжди можете здійснити замовлення з доставкою у вашу місцевість.

Види пам'ятників, їх переваги та недоліки

Найпопулярніші пам'ятники в Україні - це гранітні. Така популярність пов'язана з високою надійністю, міцністю, довговічністю і більш-менш доступною ціною. Гранітні пам'ятники мають досить різноманітну кольорову гамму. Вони можуть бути: сірого, чорного, червоного, коричневого і багатьох інших кольорів. Для виробництва таких пам'ятників використовують близько тридцяти порід граніту.

Переваги гранітних пам'ятників:

Гранітний пам'ятник не втрачає свій колір, тобто абсолютно не вигорає, навіть коли на нього кожного дня буде попадати інтенсивне соняшне проміння. На такий пам'ятник не впливає постійна висока вологість, він дуже добре витримає сезон тривалих дощів. Нанесене на гранітний пам'ятник гравірування буде і через багато років виглядати так само, як і в перший рік експлуатації. З гранітного пам'ятника легко змити забруднення будь-якого характеру. Він стійкий до механічних пошкоджень. З граніту можна зробити будь-яку за формою скульптуру або навіть барельєф.

Чи є у гранітних пам'ятників недоліки?

Якщо це можна вважати недоліками, то це важка вага граніту і трохи неоднорідна фактура каміння. Якщо дуже щільно придивитися, то ви побачите незначні крапинки та прожилки.

Які ще бувають пам'ятники?

Другі за популярністю пам'ятники виробляють з полімерграніту. Вони складаються всього лише з двох компонентів: гранітна крихта і полімер. У порівнянні з гранітом полімерграніт має більш однорідний колір і більш легку вагу. Але може втратити свій колір під впливом яскравого світла. Також такий пам'ятник швидко займається вогнем.

Гарні характеристики мають пам'ятники з мармурової крихти, основою яких є гранітні гранули і бетон. Такий пам'ятник більш надійний, ніж полімергранітний.

І нарешті, мармурові пам'ятники - виглядають набагато красивішими за інші пам'ятники. Основний недолік такого пам'ятника - висока ціна.

Більш детальну інформацію про різновиди пам’ятників ви знайдете на сайті компанії «Діабаз» http://diabaz.com.ua/.