На будівельному ринку з'явилося дуже багато різних матеріалів для покрівлі даху. Пропонується безліч матеріалів на будь-який смак і гаманець. Зміна технологій на сучасні, дозволили зробити матеріали набагато доступніше і значно їх здешевили.

Будівельники використовують різні суміші з натуральних і штучних матеріалів, вони роблять покрівлю дешевої і надійної.

Існує кілька видів матеріалів для дахів:

1. Профнастил - в його основі лежать металеві листи. Після прокату вони набувають певну форму. Зверху ці листи покриваються полімером, який захищає метал від корозії. Зовнішній вигляд при цьому набагато покращується. Різні малюнки на аркушах профнастилу змінюють якісні характеристики металу. Збільшується міцність і стійкість металу. Великий плюс у цього виду покрівлі - це його невелика вага і низька ціна. Він став дуже популярний останнім часом.

2. Металочерепиця Рівне. За деякими елементами конструкції можна сказати, що цей матеріал схожий з профнастилом. При створенні металочерепиці використовуються окремі аркуші менших розмірів. Вони перекривають один одного і створюють міцне з'єднання. Це спрощує і здешевлює саму конструкцію.

Є певні обмеження при використанні металочерепиці. Дах повинна мати нахил не менше 15 сантиметрів. Це допоможе правильному стеканию атмосферних опадів з даху. Такий матеріал також володіє легкістю і надійністю.

3. Шиферна дах. Вже досить довгий час шифер використовується в будівництві і покрівлі. Зараз шифер не виробляють з дорогих матеріалів, що робить цей вид покрівлі дешевшим, але при цьому дуже НЕ надійним. Такий дах потребує щорічного догляді. Її потрібно фарбувати спеціальними засобами.

Будь-який будинок потребує надійної і міцної даху. Як і будь-якого предмета і матеріалу необхідна надійна рука, необхідно зробити так, щоб матеріал щорічно оновлювався.

Зовнішні якості будинку завжди хвилюють жителів. І саме покрівля даху є одним з головних елементів будинку. Тільки тоді будинок буде затишним і привабливим, коли в ньому буде сухо і тепло, і це може забезпечити правильно підібрана покрівля, залишилося лише вибрати матеріал і кваліфікованого фахівця в цій галузі.