Будівельний матеріал сайдинг львів виконує відразу дві основних функції — естетична та захист будови від різних негативних впливів у вигляді опадів, вітру, сонячних променів. Велика популярність сайдинга пояснюється його різноманітністю, як видно на фото, є можливість вибрати різні рельєфні і колірні рішення.

В розділі сходи на горище ціна нашого сайту, ви можете ознайомитися з нашим асортиментом.

Матеріал слабко піддається зовнішньому впливу, крім механічних пошкоджень. В панелі сайдинга є спеціальні отвори, що дозволяють пропускати повітря і не накопичувати конденсат. Залежно від виду матеріалу, його термін експлуатації може становити від 15 до 50 років. Окремі види з часом експлуатації потребують простому догляді — миття або підфарбовування.

Якщо вас цікавлять водостічні системи львів, то більше інформації ви можете отримати на нашому сайті.

Вперше сайдинг стали використовувати 200 років тому і за цей час метод стіновий обшивки став дуже актуальним і почав охоплювати все нові галузі будівництва. З допомогою нових технологій вдалося налагодити випуск інших, більш сучасних видів матеріалу, тому кожен покупець зможе вибрати для свого будинку підходящий варіант.

Будь-який з обраних видів сайдинга дозволяє без великих фінансових витрат красиво, надійно і практично облицювати фасад будь-якої будівлі. Ми розглянемо найбільш популярні різновиди сайдинга, які найчастіше використовуються в оформленні фасаду.

Для виготовлення панелей використовується багато видів сировини — цемент, деревина, метал, вініл, пластик та інші матеріали. Окремі панелі легко кріпляться за зовнішнім виглядом нагадують дощату обшивку. Кожна панель оснащена замком-клямкою і перфорованою кромкою для цвяхів. Панелі можуть бути різними за довжиною від 2 до 6 м, ширина 10-30 см, товщина до 10 мм.