Пересичені нудними стандартними рішеннями, багато хто прагне облаштувати своє житло в сучасних стилях. Приватні будинки надають для цього більше можливостей. Наприклад, проживаючи в котеджі, ви цілком можете відмовитися від звичайних дверних конструкцій і встановити панорамні розсувні двері із ПВХ. Це цікаве дизайнерське рішення додасть оригінальності вашому дому. До того ж в приміщення набагато краще буде потрапляти денне світло. Це додасть всьому дизайну легкості і "повітря". До того ж таким чином ви зумієте збільшити простір.

Де замовити?

Зрозуміло, такі двері випускають далеко не всі фірми. Якщо говорити про перевірених виробників , то найкраще замовити їх в компанії VEKA. Вона вже тривалий час спеціалізується на випуску якісних конструкцій з ПВХ. Фірма дорожить своєю репутацією, тому використовує виключно надійні матеріали в виробництві. Серед її пропозицій немає виробів з низькоякісного пластика, який стане сірим через пару місяців. На профілі компанія теж не економить, тож прослужать, замовлені в «VEKA» двері тривалий період і весь цей час будуть зберігати свою привабливість і властивості.

Перевага панорамно-розсувних дверей «VEKA»

Двері з профілю VEKASLIDE вирізняються високою надійністю. Вони міцні, стійкі до тиску, механічних і погодних впливів. Незважаючи на те, що вони здаються тонкими та крихкими, проникнути через таку конструкцію складно. Вінка забезпечать безпеку вашого житла. Їх можна навіть встановити в заміському будинку. Якщо ви захочете підсилити захист, досить просто додати  ролетні системи.

Підйомно-розсувні двері зручні у використанні. Механізм працює легко і плавно. Справитися з ним може навіть дитина або людина похилого віку. Двері не вимогливі, хоча, зрозуміло, періодично варто їх очищати від бруду, пилу і слідів пальців, щоб підтримувати прозорість і презентабельний вигляд.  Для цього не потрібно спеціальних засобів.  Поріжок у таких дверей робиться невисокий. Це значно полегшує життя сім'ям з маленькими дітками.

Важливо і те, що конструкції добре ізолюють тепло. Поріг оснащений спеціальним вкладишем. Таким чином, холод або спека з вулиці не будуть попадати всередину приміщень через двері. До того ж ви будете економити електроенергію. Не потрібно зайвий раз включати кліматичну техніку, щоб підтримувати температуру в кімнатах на потрібному рівні. Показник енергоефективності дверей «VEKA» - А +.