З вуст медичних працівників можна почути, що молочницю іноді називають «кандидоз». Така назва в медицині є офіційно прийнятою. Розвиток хвороби починається в момент, коли організм втрачає здатність захищатися від впливу шкідливих мікроорганізмів. Провокатори кандидозу, це перевищена кількість представників умовно-патогенної флори людини, а саме дріжджі подібних мікроскопічних грибків, роду Candida, детальніше читайте на сайті. За життєдіяльністю та кількістю грибків, стежить корисна флора (тобто кишкові палички, лактобактерії).

Якщо людина здорова, хороші бактерії пригнічують кількісний показник поганих. У разі, коли спостерігаються неполадки в імунній системі, ситуація змінюється навпаки – влада опиняється в руках грибкових агентів. Щоб вчасно позбутися від недуги, слід якнайшвидше вдатися до допомоги лікаря та дізнатися, як позбутись молочниці. Грибки обожнюють проживати на шкірі, слизових оболонках (наприклад, в роті, в кишечнику), нігтьових пластинах та валиках. Найчастіше інфекція вражає статеві органи людства: у жінок – вульву і піхву, у чоловіків – головку статевого члена та крайню плоть. Якщо ви не знаєте, як лікувати неприємну симптоматику, інфекціоністи доберуться до внутрішніх органів та систем, вимагаючи тривалої терапії поза домом, тобто в стаціонарі.

Чоловіки та жінки можуть розпізнати захворювання на геніталіях, завдяки посиленому свербінню в цій області. Зазвичай подібні відчуття не дозволяють розслабитися, спокійно спати, займатися необхідними справами. До нього приєднується ще один, який негативно відбивається на загальному самопочутті – печіння. Його провокує сечовипускання, гарячі ванни, секс і т. д., тому що відбувається контакт з запаленою слизовою оболонкою. Якщо молочниця протікає в гострій формі, у жінок обов'язковим симптомом будуть виділення з піхви, у чоловіків із статевого члена. Зазвичай по консистенції вони схожі на зернистий сирок або на досить густу сирну масу (все залежить від ступеня грибкового ураження). Виділення мають білий колір з відтінком сірого. У представників обох статей геніталії червоніють, набрякають.

Якщо вчасно не лікувати молочницю, зовні на статевих органах можна буде помітити білу плівку, яка також є ознакою хвороби. У маленьких діток кандиди найчастіше розмножуються в порожнині рота, створюючи особливий дискомфорт під час прийому їжі, не даючи солодко спати. У такому разі в ротику у дитини легко помітити цятки, зверху вкриті білою плівкою, які поступово збільшаться і стануть одним суцільним нальотом.