Собою блок хаус зовнішній представляє дошку, яка має опуклу сторону, що імітує колода, тим самим зовнішній вигляд будинків з колоди оциліндрованої форми і каркасних, обшитих блок хаусом, схожий.  Застосовують блок хаус виключно, щоб надати будинку, будівлі багатий, привабливий вигляд. Використання на зовнішньому фасаді будинку, вінілового блок хауса дає можливість створювати образ дерев'яного будинку, при цьому забезпечити йому гідний захист від зовнішніх умов атмосферних явищ за допомогою сучасних будівельних матеріалів. Все це полягає в тих властивостях, які властиво вінілового блок хаусу під колоду, по-перше він не гниє і не горючий, а також стійкий до механічних пошкоджень, завдяки чому збільшується термін експлуатації, по-друге, він стійкий до перепаду температур в діапазоні від -50 ° С до +60 ° С, в третіх простий в монтажі і невибагливий, в четверте можна підібрати фактуру і забарвлення натуральної деревини.

У продажу представлена дошка підлоги зі смереки, а також продукція з сосни. Вартість статевої дошки з хвої доступна, дошка для підлоги з модрини обходиться набагато дорожче. При цьому за експлуатаційними характеристиками, красі текстури, покриття підлоги з деревини хвойних порід не поступається дорогому паркету. Існує декілька видів даного покриття - зрощена дошка ї масив. Ще варіант дозволяє позбавити деревину від всіх дефектів, зняти внутрішню напругу і згодом уникнути деформації, домогтися чіткої геометрії по довжині. У будь якому випадку дошка для підлоги смерека ціна якої нижча за інші, а якість та практичність більша, є хорошим вибором.

Обирати матеріали для оздоблення оселі справа не з легких, у цьому вам допоможе данвер, тут ви знайдете потрібні матеріали, які принесуть у вашу оселю тепло й затишок. Обирайте матеріали згідно цілей які ви хочете отримати, тоді ви точно отримаєте естетичне задоволення після оздоблення вашої оселі.