Ніхто точно не може назвати ту мить, коли кохання, яке поєднувало двох людей, починає зникати. Разом з цим у відносинах з’являються непорозуміння й сварки, які можуть призвести до повного їх завершення. Як запобігти цьому, та й чи можна взагалі це зробити?
Мистецтво утримувати рівновагу
Саме так можна охарактеризувати поведінку тих партнерів, які навіть попри розлад у стосунках намагаються підтримувати один одного. Яскравим прикладом цьому може бути ставлення жінки до можливих проблем з потенцією свого партнера. Є ті, хто глузуватиме з чоловіка в такій ситуації. Але по-справжньому мудра жінка намагатиметься допомогти близькій людині. Зокрема, підкаже, що звернувшись в інтернет-аптеку pharmacy24.com.ua, можна за цілком прийнятною ціною купити таблетки Віагра. Це вже визнана класика серед засобів для підвищення потенції. Перевірена роками, надійна Віагра поверне чоловікові не лише потужну потенцію, а й впевненість у собі та своїх силах. Саме так можна утримати баланс у відносинах – за допомогою витримки, взаємопідтримки, доброго ставлення до партнера та бажання допомогти.
Чому партнери віддаляються
Початок стосунків – це відкриття партнерів один для одного. При цьому одночасно підсвідомо починають працювати і певні механізми захисту:
- страх втратити партнера;
- побоювання можливої зради;
- страх відчути вразливість;
- можливість виникнення непорозумінь;
- побоювання, що образ партнера, який існує в уяві іншого, не відповідатиме дійсності.
Такі страхи часто завдають шкоди обом партнерам. Вони підсвідомо починають виставляти захисні блоки, що своєю чергою заважає щирим емоціям і справжньому емоційному контакту. Звідси ж може виникнути і прагнення встановити контроль над відносинами. Як наслідок – між партнерами може зникнути відчуття близькості, довіри та взаєморозуміння.
Мовчання – не завжди золото
Саме у відносинах між партнерами мовчання стає тією самою перепоною, яка створює нерозуміння. А якщо воно вже виникло, то не кожна людина стане докладати зусиль, щоб пояснити свою позицію. Комусь на заваді стає гордість, а хтось є занадто самовпевненим.
Тому партнери мають спілкуватися, причому постійно й обов’язково. Спілкування – це обговорення всього, з чого складається спільне існування, неважливо, хороше воно чи погане. Головне – усвідомлювати, що сторони діалогу є повністю рівноправними, і жоден з партнерів не має перебувати в позиції нападника або того, хто обороняється. Якщо це правило не дотримується, виникнення проблем між партнерами не уникнути.