На перший погляд здається, що часи неймовірно дешевих авіаперельотів минули. Особливо для мандрівників, шлях яких починається в Україні: тепер їм спочатку необхідно дістатися найближчого аеродрому, який розташований в одній із сусідніх європейських країн. Однак шанс заощадити на перельоті все ще має кожен, а щоб його реалізувати, необхідно пам’ятати про кілька простих правил пошуку авіаквитків.
Як заощадити на авіаквитках: поради експертів
-
Вибирайте сусідні дати, якщо не прив’язані до конкретної події чи заходу. Іноді різниця в один-два дні дає змогу заощадити до 20–30% вартості квитка.
-
Плануйте виліт на будні дні (за винятком п’ятниці). Пік активності покупців припадає на вихідні, тому закономірно, що саме в суботу й неділю ціни зростають. А квитки на нічні рейси найвигідніше купувати серед тижня — у вівторок, середу та четвер.
-
Починайте пошук за 50–60 днів до запланованого вильоту. Неофіційно вважається, що саме в цей проміжок часу спостерігається найнижча вартість квитків.
-
Використовуйте спеціальні сервіси для пошуку дешевих авіаквитків. Приклад такого — lowcost.club. Достатньо задати напрямок перельоту, дати прибуття та вильоту назад, а також вказати кількість пасажирів, і у відповідь ви отримаєте десятки привабливих за ціною варіантів.
-
Перевіряйте вартість квитків в обидві сторони чи окремо туди й назад. Такі дії допоможуть виявити закономірності в ціноутворенні конкретного перевізника та знайти вигіднішу пропозицію.
-
Розглядайте прибуття та виліт до аеропортів, розташованих у сусідніх містах. Попри те, що вам доведеться додатково сплачувати за трансфер, з’являється можливість побачити більше порівняно із середньостатистичним мандрівником.
-
Уважно вивчайте акції та спеціальні пропозиції, щоб своєчасно виявляти приховані платежі в договорах з авіакомпаніями.
-
Літайте з пересадками й не сприймайте це як компроміс: незручності такого варіанта часто дуже перебільшені.
-
Заздалегідь перевіряйте габарити вашої ручної поклажі та оплачуйте багаж одразу ж, на етапі купівлі квитка. Пізніше вартість перевезення речей може сильно зрости, а на стійці реєстрації в аеропорту вона в будь-якому разі вища, ніж на сайті авіакомпанії.
-
Використовуйте для пошуку анонімний режим у браузері й по змозі щоразу видаляйте cookies — під час повторного відвідування сторінки, яку ви раніше відкривали, може чекати неприємний сюрприз у вигляді збільшеної ціни.
Сподіваємося, наші рекомендації допоможуть вам уникнути невиправданих витрат і мандрувати із задоволенням!