Всі цивільні справи розглядаються в рамках, закріплених процесуальними нормами цивільного, арбітражного процесу. Багато хто сприймають фахівців з цивільного права як юристів-адвокатів, що спеціалізуються на захисті громадянських прав.

Але це не зовсім вірно, фахівці з цивільного права - це юристи, які займаються проблемами цивільного права, пов’язані зі сферами інтелектуальної власності, авторським правом, будівництвом, нерухомістю, сімейними справами, пов’язаними з розлученням та розподілом майна. Якщо у вас виникла проблема у одній з цих областей права, на допомогу прийде цивільний адвокат Львів з юридичної контори «Хелем».

Фахівці з цивільного права зазвичай спеціалізуються в одній або кількох галузях права. Велика юридична фірма, колегія адвокатів зазвичай має фахівців у різних галузях права. Вибираючи фахівця з цивільного права, проаналізуйте свій випадок. Перед тим як зробити вибір, проаналізуйте який фахівець, в якій галузі цивільного права потрібен саме вам. Якщо необхідно відстоювати свої права у відносинах з митними органами, ви потребуєте фахівця з митного права. Якщо стоїть питання розірвання шлюбу, необхідний спеціаліст з цивільного права, сімейного права. Якщо ви зіткнулися з сімейним насильством, то потребуєте фахівця з цивільного права, а також адвоката у кримінальних справах. Розлучення – цивільне питання. Однак воно може бути безпосередньо пов'язано з проблемою сімейного насильства, яке швидше за все буде мати відношення до кримінального злочину.

Багато фахівців з цивільного права, адвокатів володіють майстерністю ведення справ у суді.

Перш, ніж вибрати адвоката, поспілкуйтеся з кількома. Слід обрати того, хто буде відповідати саме вашим вимогам, і у кого є достатньо досвіду представити інтереси саме у випадку клієнта. Якщо колегія адвокатів, юридична фірма, в яку ви вирішили звернутися, є великою, проаналізуйте область в якій вона найбільш успішна. Деякі великі фірми, колегії адвокатів, що спеціалізуються в різних областях цивільного права; наприклад, деякі спеціалізуються у сфері трудового законодавства (звільнення співробітників, відстоювання прав працівників у суді), деякі можуть спеціалізуватися на юридичній практиці в галузі авторського права. Природно неправильно звертатися до фахівця в області дорожньо-транспортних пригод, для того, щоб він відстоював інтереси в області трудового законодавства. Перед тим як зупинити свій вибір, запишіться на юридичну консультацію до кількох адвокатів - юристів. При особистому спілкуванні можна зробити найбільш правильний вибір.