Під час ремонту будинку не обійтися без облаштування даху. Виникає питання про те, який матеріал вибрати, щоб забезпечити якість та надійність? На будівельному ринку пропонується широка різноманітність пропозицій, але класикою залишається металочерепиця. Вона є гарним рішенням у питанні «ціна-якість», радуючи тривалим терміном служби. Доступна ціна металочерепиці ніяк не вплинула на її відмінні технічні властивості.

Докладніше про матеріал

Представлений матеріал пропонується у вигляді оцинкованого сталевого листа з полімерним покриттям. Кількість та кріплення шарів відрізнятимуться, залежно від виробника. Головними вимогами будуть: наявність цинку з двох сторін сталевого листа, полімерне захисне покриття, що визначає колір та властивості поверхні. Матеріал схожий на кераміку, що пов'язано з його фактурою, але подібність буде лише в цьому. За фактом, це не окремі плитки, а цілісний лист із фактурним рифленням.

Металочерепиця не є складною в монтажі, так як кріпиться саморізами до решетування. Її використання дозволено з різною метою, починаючи від облаштування тимчасових будівель, і закінчуючи використанням у промисловості. Вибираючи представлений варіант, ви зможете не тільки заощадити фінанси, а й отримати якісне покриття, яке прослужить тривалий час. У продажу пропонується різноманітність кольорів, що дозволить підібрати варіант, що підходить під фасад приміщення.

Переваги матеріалу

На ринку пропонується великий вибір матеріалів, але металочерепиця не перестає втрачати затребуваності. Це пов’язано з її перевагами:

  • Легкість монтажу. Для облаштування даху приватного будинку потрібно лише кілька днів, якщо довірити виконання робіт професіоналам;
  • Стійкість до механічних впливів;
  • Доступність;
  • Мінімальна вага;
  • Зручність при транспортуванні;

Але шумоізоляція знаходиться на мінімальному рівні, тому під час дощу у приміщенні може з'являтися сторонній звук. Для забезпечення надійності покрівлі не рекомендується займатися її самостійною установкою.

Скільки коштує монтаж металочерепиці?

Вартість матеріалу та облаштування даху буде відрізнятися, оскільки залежить від: виробника, якості, кількості та інших особливостей. Для прорахунку вартості, можна звернутися до менеджера обраної компанії та отримати консультацію. Представлений матеріал – це щось середнє, у питанні доступності та хорошої якості.