2022 рік був не найпростішим. Коронавірус, війна — все це суттєво вдарило по бізнесу, та всіх сферах які допомагали йому в розвитку. Проте інтернет-маркетологи доволі швидко адаптуватися до нових реалій, та почали допомагати компаніями ставати на ноги. Створення нових проєктів та стратегій під час війни — це дуже складно. Але для справжніх професіоналів немає перепон.
Спеціалісти сайту https://wedex.com.ua/poslugy/kontekstna-reklama-ppc/ допоможуть налаштувати рекламу для вашої компанії. Комплексний підхід до пошукової оптимізації гарантує вихід сайту в топ, збільшення кількості відвідування та приріст відвідувачів навіть у такий складний період.
Особливості інтернет-маркетингу у 2022 році
Більша кількість старих стратегій просто перестала працювати. У людей змінився фокус уваги, багато українців переїхало за кордон. Тому маркетологам довелось створювати нові тренди, які б привернули увагу аудиторії.
Люди почали більше користуватись мобільними телефонами. Це стало причиною для адаптації сайтів під екрани смартфонів, створення додатків. Маркетологи створювали рекламний контент, який би доцільно виглядав на невеликому екрані.
При створенні стратегій просування продуктів актуальними були такі теми:
- національна свідомість;
- використання кольорів прапору;
- відомі персонажі;
- короткі заклики до дії.
Окремо слід зазначити свідомий перехід контенту на українську мову. Багато компаній почало видаляти російську мову зі своїх сайтів, додавати українську та англійську. Це додало роботи маркетологам, адже треба було створювати нові рекламні компанії, чи адаптувати старі макети.
Вдала адаптація сучасних героїв та української символіки привертає увагу аудиторії. Національні орнаменти, жовто-блакитні кольори не тільки допомагають збільшити популярність брендів, а й покращують настрій користувачів.
Труднощі інтернет-маркетингу в 2022 році
Маркетологи зіштовхнулись й з певними проблемами. Перш за все, це перенасиченість контентом. Люди майже весь час проводили в телефонах, читали новини. Через це доводилось прикладати чимало зусиль, щоб створити оригінальний контент, який дійсно чіпляє. При цьому важливо було не паразитувати на нагальних чи болісних темах.
Другий момент: втрата бізнесом прибутку. Деякі компанії втратили виробництва чи працівників. Через це, реклама в інтернеті стала неактуальною. Ті, хто вирішив продовжувати чи відновити роботу, зіштовхнулись зі зменшенням попиту. Проте нові стратегії допомогли привернути увагу клієнтів та вивести кількість продажів на необхідний рівень.