Зараз багато людей страждають від захворювання – діабет. Діабет - це хронічне метаболічне захворювання, пов’язане з аномальною секрецією інсуліну або дисфункцією. Це захворювання, обумовлене генетично, а також екологічним, внаслідок відсутність фізичної активності або нездорового харчування. Використовувані в даний час методи лікування спрямовані тільки на симптоматичне лікування, тому розробка ефективного методу цукровий діабет 2 лікування причини його розвитку видається одним з найважливіших завдань сучасної медицини.
Які ускладнення від цукрового діабету?
У патогенезі діабету 2 типу беруть участь два основні чинники - інсулінорезистентність таких тканин, як серце, печінка, скелетні м'язи, і порушення вивільнення інсуліну. Воно відноситься до спадкових захворювань, тому що нащадки можуть передавати схильність до його виникнення. Велике значення в його розвитку має ожиріння - часта причина інсулінорезистентності. Більше того, прогресування діабету або його відсутність лікування сприяють дуже небезпечним ускладненням, таким як:
- Ішемічна хвороба серця;
- Інсульт;
- Інфаркт;
- Ретинопатія;
- Діабетична ангіопатія;
- Нефропатія або невропатія.
Інноваційна терапія
Для лікування діабету другого типу компанія Good Cells, сайт за посиланням /goodcells.com/likuvannya/cukroviy-diabet використовує сучасну терапію, розроблену вченими, яка базується на використанні стовбурових клітин, отриманих з жирової тканин. Вони мають здатність диференціюватися в інші типи клітин, в тому числі в клітини, що синтезують анаболічні пептидні гормони.
Дослідження показали, що жирова тканина є набагато багатшим джерелом стовбурових клітин, ніж кістковий мозок. Таким чином, кількість клітин, зібраних під час однієї обробки, коливається від 10 до 50 мільйонів, що дозволяє уникнути тривалого етапу лабораторного культивування. Варто зазначити, що зберігання надлишку отриманого матеріалу дає можливість багаторазової трансплантації клітин без необхідності повторної ліпоаспірації.
Діабет і відкриття майбутнього
Стовбурові клітини - це особливий тип клітин в організмі людини. Вони мають здатність замінювати мертві, пошкоджені, непрацюючі клітини. Існує кілька видів стовбурових клітин. Вони включають тотипотентні клітини, які можуть диференціюватися в будь-який тип клітин даного організму, плюрипотентні клітини, диференціація яких обмежена трьома зародковими листками, мультипотентні клітини, які можуть диференціюватися в межах одного зародкового листка, і уніпотентні клітини, які дають початок одному специфічному тип клітини.