До покупки побутової техніки та електроніки в інтернет-магазині Фокстрот Одеса слід підходити з особливою ретельністю. Хороша техніка служить не один рік і стає незамінним помічником у побуті. Однак мало просто вивчити усі пропозиції та вибрати з них найоптимальніше – потрібно ще грамотно підійти до процесу вибору моделі у магазині. Купівля товару з дефектом або серйозними помилками в гарантійному аркуші може спричинити значні незручності. Звісно, у більшості таких випадків техніку можна буде обміняти, а відсутні пункти у гарантії прописати, але це потребуватиме часу. Якщо ж дорогоцінні хвилини витрачати на обмін і заповнення документів не хочеться, варто наслідувати поради експертів і виявити особливу увагу до техніки ще на етапі вибору.

Перед тим, як йти на касу

1. По-перше, слід звертати увагу на зовнішній вигляд техніки – природно, не вітринного екземпляра, а того, що буде куплено. Звичайний огляд буде під силу кожному: чи немає сколів і тріщин на поверхні техніки, чи цілі скляні частини, чи немає розривів і застрягань на шнурі та вилці, чи щільно прилягають одна до одної деталі.

2. Перед покупкою зверніть увагу на те, чи є на скляних та глянсових поверхнях техніки захисна плівка. Коробка, в яку упакована техніка, має виглядати акуратно та надійно, а річ усередині має бути зафіксована – це гарантує її збереження під час транспортування. Якщо це велика побутова техніка, то краще скористатися доставкою магазину, оскільки при неправильному транспортуванні техніка може отримати пошкодження.

3. Так само важливо перевірити функціонування техніки. Експерти радять перед покупкою не полінуватися та перевірити всі режими роботи, оцінити, як працюють усі функції та режими технічного пристрою. Якщо ж у магазині відмовляють у тестуванні та пропонують перевірити його справність вдома, це, безумовно, має насторожити.

4. Наступний етап – заповнення гарантійного талону. Гарантію на товар продавець-консультант має заповнювати у магазині, супроводжуючи документ печаткою. Порожні гарантійні талони здебільшого «працюють» у разі несподіваної поломки, але, на жаль, бувають невдалі винятки.

5. Перед тим, як розплачуватися за покупку, потрібно обов'язково переконатися, що всі опції пристрою зрозумілі і користуватися ними виходить легко. Багато поломок виникають майже відразу після покупки через те, що новий власник поки не до кінця освоїв технологічне придбання. Краще витратити кілька хвилин на продуктивне спілкування зі співробітниками сервісної служби магазину і дізнатися все про техніку, що купується, ніж потім самостійно тестувати її методом проб і помилок.