Люди похилого віку з часом починають потребувати більше часу до себе, а також спеціального догляду. В сучасних реаліях і темпах життя це втілити просто неможливо. Тому на допомогу приходять пансіонати для престарілих.
Не вірте всьому, що розказують
Коли виникає потреба в оформленні близької людини в пансіонат подібного типу, важливо адекватно підходити до ситуації. Приватний пансіонат для людей похилого віку - це змога делегувати догляд за близькими на професіоналів. Розгляньте всі можливі варіанти: державний чи приватний, перегляньте відгуки й прийміть правильне рішення. Ми виокремили основні міфи, які можуть завадити цьому.
Міф 1. Погане відношення
Існує думка, що в установах для людей похилого віку персонал погано, а іноді жорстоко ставиться до постояльців. Наразі в такі заклади підбирають персонал виключно кваліфікований, адже йому доведеться працювати з дуже чутливою категорією людей, що в силу обставин знаходяться далеко від рідних.
Персонал має медичну освіту, також є й ті, хто закінчив спеціальні курси по догляду за престарілими. Тому ви можете спокійно довірити свою близьку людину в ці надійні руки.
Міф 2. Жахливі умови
Будинки для престарілих обладнані всім необхідним для комфортного проживання. Кімнати з ремонтом, новими вікнами, ліжка з ортопедичними матрацами. Є кімнати відпочинку, де можна подивитися телевізор, почитати книгу або провести час за настільними іграми. Гаряча вода є завжди.
Харчування. Меню комплексне і складається з корисних поживних страв. Його підбирають дієтологи аби задовольнити потреби зрілого організму. Кожен день страви змінюються, тому враження «санаторної їжі» не складається.
Міф 3. Суцільні заборони
В будинку для людей похилого віку є розроблені програми дозвілля. Проводяться тематичні вечори, де є змога активно проводити час, спілкуватися. Є приклади з життя, коли в цих стінах мешканці навіть знаходили своє кохання.
Ми живемо в сучасному світі, де полегшити собі життя - норма. Пансіонати мережі “Турбота” - це те місце, де люди у віці стають щасливими.