Покупка квартири - тривалий і відповідальний процес. Навіть у столиці підібрати гарну житлоплощу буває досить складно. Хоча пропозицій на вторинному ринку багато, більшість варіантів дуже дорогі. Тому досить важно знайти тут ідеальне поєднання якості та ціни.

Якщо вас цікавить продаж квартир в києві, то вам варто бути також максимально уважними, спілкуючись з продавцями. Головне - не слід поспішати і приймати першу-ліпшу пропозицію, так дуже легко можна напоротися на шахраїв.

Якщо ви плануєте купити квартиру в києві, то вам треба шукати пропозиції на інтернет-майданчиках. Адже саме тут розміщує свої оголошення більшість продавців. Проте користуватися треба тільки  перевіреними і авторитетними ресурсами. Так, портал нерухомості «Домашня афіша» може запропонувати користувачам актуальні і цікаві варіанти квартир. Тут ви знайдете заявки як від брокерів, так і від приватних осіб.

Навіть вивчаючи оголошення в газеті потрібно бути гранично уважним. Не слід дзвонити по оголошенням, якщо ви бачите, що у кількох з них вказані однакові номери телефонів. Це ріелтори, які таким чином шукають собі клієнтів. Вони можуть ставити низькі ціни на квартири або ж прикріплювати до оголошення фото дорогого елітного житла, продаваного за копійки і все це заради того, щоб оголошення помітили і зателефонували за вказаним номером. Як тільки покупець їм додзвонитися, йому повідомлять, що квартира, на жаль, продана, але є така ж, але продається вона трохи дорожче.

Варто також бути готовим і до недобросовісних продавців. Так часто покупця можуть запросити на огляд, але сам власник житла на місце не з'явиться і замість нього будуть спілкуватися його родичі чи сусіди. На такі зустрічі погоджуватися не варто, так як на огляді продавець не тільки повинен повністю показати квартиру, а й надати документи на неї. Якщо час терпить, краще зустріч перенести і почекати, поки власник погодитися, якщо він взагалі зацікавлений у продажу нерухомості.

Документи на квартиру і паспорт власник житла повинен показати обов'язково. Такого не може бути, що вони знаходяться в стадії переоформлення або здані в держоргани на перевірку. Якщо документи показувати продавці не хочуть або у вас виникають сумніви з приводу їх автентичності, слід відмовлятися від подальших переговорів з приводу укладення договору купівлі-продажу. Обережно слід відноситься і до житла, яке продається за дорученням. Такі випадки зараз не рідкість, але якщо продаж відбуватиметься за дорученням, краще якщо процес буде супроводжуватися юристом, який перевірить всі документи.

Щоб уникнути неприємностей під час продажу нерухомості, слід ретельно підготуватися до розмови з продавцем і скласти список питань, на які він повинен буде відповісти. Вони можуть стосуватися стану квартири, якості наданих комунальних послуг, правової історії нерухомості (кількість актів купівлі-продажу житла). Ті ж питання слід задати і сусідам, які не будучи зацікавленими у продажу житла, зможуть об'єктивно розповісти про квартиру і про її хазяїна.

Нерухомість києва сьогодні коштує дуже дорого. Тому не поспішайте, а уважно підходьте до всіх питань. Це допоможе вам придбати дійсно якісне і комфортне житло!