Кліматичне обладнання стало частиною нашого життя. Неможливо уявити жоден офіс, або побутове приміщення без цієї побутовуї техніки. Але лише професійне встановлення обладнання зробить ваш побут більш комфортним.

Якісний монтаж кондиціонерів Львів може замовити в компанії «Твоє тепло». Співробітники компанії розрахують необхідну холодопродуктивність кондиціонера, та погодять з замовником вартість необхідних робіт. Кваліфіковані робітники професійно зроблять вибір розташування зовнішнього блоку і його монтаж. Отвір в стіні для з’єднання внутрішнього і зовнішнього блоків буде виконано акуратно, а саме з’єднання – професійно. При необхідності, для монтажу зовнішнього блоку залучається спецтехніка, або промислові альпіністи. Для створення кращого температурного режиму в приміщенні під час холодів ефективною є енергозберігаюча технологія з застосуванням теплового насоса. Професійний монтаж теплових насосів Львів має можливисть оцінити, замовивши послугу в компанії «Твоє тепло». Теплові насоси – це альтернативне джерело енергії, що не завдає шкоди навколишньому середовищу, і в разі якісного монтажу дозволить заощадити до 80% коштів на опалення. Ці пристрої поглинають теплову енергію з зовнішнього середовища, і передають її до будівлі, щоб забезпечити опалення, підігрів води та кондиціонування. Значна частина навантаження по створенню комфортності проживання припадає на систему опалення. Завжди якісний монтаж систем опалення Львів отримає з компанією «Твоє тепло». Прокладку труб, установку і підключення котла та радіаторів працівники компанії виконають з дотриманням всіх будівельних норм і правил, і опалювальна система жодним чином не буде ускладнювати життя мешканцям.

В компанії «Твоє тепло» працює професійна команда фахівців, що якісно виконує монтажні роботи будь – якої складності, всі об’єкти забезпечуються гарантійним обслуговуванням від трьох до п’яти років.