Футбол є найпопулярнішим видом спорту в усьому світі, який має приблизно 4 мільярди шанувальників Хоч офіційно вважається, що його історія починається в 19 столітті в Англії, своє коріння футбол має коріння в Китаї дві тисячі років тому, коли люди займалися подібними видами спорту.
Вболівальники навіть роблять ставки на свої команди на спортивних майданчиках Естонії. Але настільки популярним ? Читайте далі.
Недорого
Грати у футбол порівняно недорого. Єдине, що потрібно дітям — це футбольний м’яч і достатньо місця. Інші діти навіть створюють мяч самостійно з підручних матеріалів Люди імпровізують, використовуючи палиці, яскравий одяг, крейду або все, що видно, щоб показати межі в зоні воріт. Тобто гра у футбол не вимагає додаткового дорогого обладнання — можна використати все, що є під рукою.
Легко грати
Мета будь-якого футбольного матчу — забити якомога більше голів. Основні правила легко зрозумілі. Навіть п’ятирічна дитина може зрозуміти, що все, що потрібно зробити, це забити футбольний м’яч у воротарську зону іншої команди. Перемагає та команда, яка забиває найбільше голів. Звичайно, в професійному футболі існує набагато більше правил, але основа є незмінною.
Ви можете грати у футбол де завгодно
Люди можуть грати у футбол за будь-яких погодних умов: чи то на вулиці дощ, чи яскраве сонце. Люди грають у нього на запилених дорогах, у занедбаних будівлях, у сильному снігу тощо. Завдяки своїй універсальності він став всесезонною грою.
Конкурентність
Змагальний характер футболу робить його дуже цікавим. Кількість матчів між гравцями та вболівальниками незліченна. Завдяки драмі футбол — видовищна гра: вболівальникам цікаво спостерігати за подіями.Як відреагує тренер? Суддя дав гравцеві жовту картку, яку він не заслужив? За дев’яносто хвилин може статися так багато речей.
Тож футбол-індустрія на мільярд доларів. А бренди, які спонсорують футбольні події, роблять його ще популярнішим. Якби не було індустрії ставок, потокової передачі та реклами, команди не могли б дозволити собі виплачувати своїм гравцям такі високі зарплати. Усі ці галузі є актуальними і співіснують лише за рахунок симбіозу.