На сучасному ринку можна зустріти різні моделі водонагрівальних пристроїв, які розрізняються параметрами та характеристиками, а тому можуть задовольнити запити буквально будь-якого покупця. Мета цієї статті – допомогти з вибором водонагрівача, ознайомити з існуючими їх типами, принципом роботи, а також з призначенням кожного з них.В нашому інтернет-магазині ви можете игідо придбати електричні водонагрівачі львів.

Насамперед, це обладнання відрізняється видом енергії (палива), що використовується для підігріву води: електричні, газові та непрямого нагріву. В основному в якості джерел нагріву використовується газ або електрику.

Якщо мова йде про останній, то необхідно подбати про те, щоб проводка відповідала потужності приладів, і взагалі, вона повинна бути якісною.

В інтернет-магазині опалення твердопаливні котли на тирсі продаються дуже дешево.

Необхідною умовою установки газового проточного нагрівача є підключення приміщення до газової мережі і наявність дозволу від газової контори на експлуатацію відповідного водонагрівача.

Принцип роботи проточного водонагрівача, який ви можете придбати в еспо, полягає в тому, що підігрів води здійснюється шляхом проходження потоку води (тонким струменем) за спеціальною спіралі (Тена), яка в свою чергу зазнає впливу з боку деякого джерела тепла. Таким чином, маючи невеликі розміри проточний водонагрівач здатний забезпечувати гарячою водою в необмеженій кількості. Позитивним моментом вважається моментальний нагрів води (протягом 30 секунд або 1-ї хвилини), що дуже зручно.

Проточні водонагрівачі зазвичай розміщуються над умивальником або ванною. Деякі моделі («системні») працюють під управлінням систем автоматичного включення/виключення, мають тепловий захист, що зовсім не є заміною аварійної системи.