Флешки завжди користувалися особливим попитом серед тих, хто хоче, не вникаючи в суть гри, провести час за улюбленим комп'ютером. Тому маленькі жартівливі флешки перекочували з жорстких дисків в браузер і міцно там вкоренилися. Міні-ігри зручні тим, що в них можна грати на робочому комп'ютері, не засмічуючи його зайвими, непотрібними файлами. Вони дуже зручні для дітей, оскільки непосидам швидко набридає щось одне, а дані програми можна міняти кожну хвилину. Флеш додатків багато, всі вони різні і мають свої виняткові особливості. До того ж флеш ігри онлайн, незважаючи на свою невигадливість шалено захоплюючі. Серед всієї величезної маси жанрів можна виділити один, який користується особливим попитом у гравців усіх поколінь та інтересів – бродилки.

Онлайн бродилки часто мають прототип або попередника. Багато іграшки присвячуються мультиплікаційним персонажів або героїв кіно. Пояснюється така тенденція просто, відомий герой робить гру завідомо популярною. Але це не означає, що автори, покладаючи надії на знатність персонажа, халтурять з самим додатком. Безкоштовні ігри бродилки, присвячені героям, часто стають легендарними. Приміром, пригоди їжачка Соніка, Губки Боба і Міккі Мауса давно стали лідерами онлайн світу.

Геймплей в даних іграх схожий; герої поспішають на допомогу, або шукають заховане, дорогоцінний добро і, в деяких випадках, рятуються самі, методом втечі. Перешкоди в бродилки найчастіше полягають в ямах, калюжах невідомого змісту, уступах, на які видертися не так вже й просто. Іноді зустрічаються злюки, доторкаючись до яких можна програти і, зникаючі східці, які ще треба зуміє зловити. Відмінності додатків зводяться до різних локаціях і власне самим героям. Часто самим популярним персонажам присвячуються окремі розділи або навіть цілі портали.

Але не завжди нове - це добре забуте старе. Це твердження можна віднести до багатьох онлайн бродилки. Автори програм не завжди шукають легкі шляхи і не вдаються до допомоги відомого імені персонажа, в результаті чого створюють нову «зірку» жанру.

Таким неповторним лідером останнього часу можна назвати пригоди хлопчини Вогню і дівчатка Води. Ці герої не тільки зайняли топи всіх ігрових порталів, але і стали прототипами для нових цікавих бродилок.

Вибирайте героя, який імпонує саме вам, і вирушайте на пошуки нових вражень. Ви можете вибрати вже знайомих героїв або ж ризикнути і відправитися в шлях з новачком.