Кредит онлайн за 5 хвилин можна оформити через онлайн-сервіси або мобільні програми банків та мікрофінансових організацій (МФО). Розкажемо, як це правильно зробити.

Вибір кредитора

Якщо у вас хороша кредитна історія кредит онлайн за 5 хвилин можна оформити у великих банках, які надають таку послугу. Зробити це можуть клієнти банку, які перебувають на «хорошому рахунку». У наш складний фінансовий час таких позичальників небагато.

Більш доступний варіант отримати кредит онлайн за 5 хвилин – оформити його у МФО. Така висока оперативність отримання кредиту у МФО пояснюється особливостями роботи цих кредитно-фінансових організацій. МФО використовують сучасні скорингові системи, які аналізують дані клієнта за лічені секунди, перевіряючи його паспортні дані та кредитну історію.

На відміну від банків, МФО не потребують великого пакету документів. Зазвичай достатньо надати паспорт, контактну інформацію, номер банківської картки та мобільного телефону. При цьому МФО готові працювати з клієнтами, які мають погану кредитну історію.

Слід враховувати, що високі ризики, які беруть на себе МФО, вони компенсують високої відсотковою ставкою. Такий підхід дозволяє схвалювати більше заявок і видавати кредити навіть тим клієнтам, яким відмовили банки.

Підписання кредитного договору відбувається в електронному форматі за допомогою смс-коду або інших способів електронного підпису, що прискорює процес, та робить не обов’язковим  особистий контакт позичальника з кредитором.

Оформити онлайн кредит можна через сайт МФО або мобільний додаток, які інтегровані з платіжними системами та базами даних, дозволяючи оформляти позики максимально швидко.

Недоліки

Як відомо, будь-яка медаль має дві сторони. Слід пам'ятати, що швидкі позики мають не лише «плюси», а й «мінуси», головними з яких є висока відсоткова ставка і дуже високі штрафи у разі несвоєчасної сплати за кредитом.

Поради

Перед тим як брати позику у МФО, слід оцінити свою платоспроможність та ознайомитися з умовами кредитного договору. В обов'язковому порядку треба переконатися в надійності кредитно-фінансової організації, перевіривши дозвільну документацію, яка має бути представлена ​​у відкритому доступі на сайті компанії.

Уважно читайте умови договору, звертаючи увагу на ставку, штрафи за прострочення та приховані комісії. Не беріть більше, аніж можете повернути. Пам'ятайте, чим довше користуєтеся кредитними грошима, то більше переплачуєте за кредитом.

Порівнюйте пропозиції різних організацій, щоб вибрати найкращий для себе варіант. Використовуйте акційні пропозиції, які часто можна зустріти на ринку мікрокредитування, оскільки через високу конкуренцію багато МФО змушені пропонувати своїм потенційним клієнтам «нульові кредити». Якщо ви не впевнені у своїй платоспроможності, віддавайте перевагу тим МФО, які мають можливість пролонгації чинного кредитного договору, використовуючи яку, можна уникнути штрафних санкцій і не погіршити кредитну історію.