Аграрна галузь набирає популярність у бізнесменів, з нею пов'язано багато стартапів. Підприємці-початківці намагаються робити ставку на перевірені культури, що гарантовано приносять прибутки. До таких можна віднести соняшник.
Пропозиції "Агронайзер"
Переходьте за посиланням https://agronizer.ua/silgospprodukciya/cini-na-sonyashnik/, щоб подивитися ціни на соняшник онлайн. На порталі зібрані пропозиції різних постачальників. Тут зручно порівнювати варіанти за ціною, якістю, зручністю замовлення.
З "Агронайзер" вдасться придбати не тільки посадочні матеріали. Портал підкаже, де вигідно купити пальне та добрива. Публікуються тут тільки актуальні пропозиції.
Використовувати портал можна і потім вже для реалізації власного врожаю. Майданчик добре відомий, привертає велику кількість замовників. Тут можна створити оголошення та вигідно для себе продати соняшник та інші культури.
Чому варто займатися соняшником?
У культури безліч переваг:
- Помірна вартість насіння. Це робить вирощування рентабельним.
- Гарна врожайність.
- Висока ціна врожаю на ринку.
- Можливість здійснити десикацию, щоб швидше зібрати врожай.
- Можливість пересіву озимих.
Соняшник - затребувана культура. Його використовують в якості харчової сировини. На основі соняшника роблять не тільки масло з маргарином, солодощі - халву, козинаки. Користуються попитом саме насіння.
Соняшник також вважається культурою медоносного, лікарського призначення. З нього роблять різноманітний корм для худоби - застосовується макуха, силос, сінаж, шрот.
Секрети вирощування соняшнику
Все аграрії знають, що культурі необхідне сонячне світло. Для посіву варто виділити місце, де немає ризику затінення. Це гарантує швидкий розвиток рослин.
Дуже добре, якщо в районі спостерігається клімат з помірною вологістю. Це теж сприяє швидкому зростанню культури.
Грунт потребує підготовки. Її розпушують приблизно на 10 см культиватором. За рахунок цього шари землі насичуються киснем иа вони стають м'якими і пухкими.
Необхідно подбати про харчування рослини. Це велика культура, їй потрібно багато макроелементів. Вибирайте добрива на основі азоту, калію і фосфору.
Можна застосовувати разом з магазинними прикорму натуральні - йдеться про перегній і золу.
Оптимальна температура для вирощування - + 20 ... + 25 ° С. Це гарантує повноцінний синтез олії в насінні.