Ще 10-15 років тому питання про те, як вибрати меблі для кухні, не було таким актуальним, як зараз, оскільки меблевий магазин, як правило, радував око господинь лише одноманітними моделями кухонних гарнітурів. Стандартні розміри, однотипна фурнітура, обридлі монотонні забарвлення – все це не давало можливості для польоту фантазії і дизайнерських вишукувань. Часи змінилися, і тепер салон кухонь Львів представляє величезну кількість різних моделей вітчизняного та імпортного виробництва. Однак перед господинями постала інша проблема – як вибрати кухонні меблі і не помилитися при покупці, адже потрібно, щоб вона не тільки підійшла до загального інтер'єру будинку, але і служила вірою і правдою довгі роки.

Купити дерев'яна яні кухні можна в меблевому салоні міста.

Меблі в класичному стилі, виконані з дерева, будуть актуальними протягом багатьох років.

З асортиментом меблів ви можете ознайомитися в розділі шафи купе львів каталог.

Перед тим, як остаточно визначитися, які придбати меблі, потрібно обов'язково зробити заміри, щоб зрозуміти, скільки простору можна виділити під стіл і шафи, а скільки потрібно залишити для вільного переміщення по кухні. Також слід передбачити місце для вбудованої техніки, розеток, шлангів та ін. Для цього краще звернутися до досвідченого тому, адже тільки професіонал зможе врахувати всі особливості приміщення, дати корисні поради та рекомендації щодо нерівності стін або кутів.

Вибираємо компоненти

Кухонні меблі вибрати непросто, адже стіна, як правило, складається з навісних і підлогових шаф, які мають різну висоту, ширину і наповнення.

Кількість окремих блоків вибирають, орієнтуючись на заміри приміщення. Дизайнери пропонують поєднувати підлогові блоки між собою. Таким чином, меблі для кухні не тільки сучасно виглядають, але і стають більш практичними.