Картинки по запросу конференц-залом гранд отель львовІснує дуже багато причин, щоб приїхати до Львова. Чудова архітектура, самобутня культура, висока концентрація освітніх закладів. Крім того, тільки у Львові можна скуштувати найсмачнішу каву, ароматом якої огорнуте місто. Ще тут виробляють знамените львівське пиво, та чудовий шоколад. У 880 готелях міста завжди відкриті двері для гостей. Львівський гранд готель являється одним з найстаріших в місті. Готель, який був заснований ще в 1893 році, сьогодні відрізняється першокласним обслуговуванням та високим рівнем комфорту в номерах та апартаментах.

П’ятизірковий готель розташований в історичному центрі Львова, це спрощує знайомство з містом. Поряд з готелем знаходиться відомий оперний театр, львівська галерея мистецтв, музей етнографії та художніх промислів. Гостям пропонується 121 номер різного рівня комфорту, від стандартних двомісних номерів до апартаментів представницького класу. У всіх номерах на протязі року підтримується комфортний температурний режим за допомогою центрального опалення та кондиціонерів, якими обладнаний кожен номер. В номерах створено всі умови для приємного проживання.

Свої послуги пропонує конференц зал Львів, оснащений на високому технічному рівні. При проведенні різних цільових заходів надається лазерний проектор й матовий екран, ноутбук й презентер, гучномовці, телевізори та інші технічні засоби для якісного проведення ділових зустрічей та урочистих заходів. Прозорий купол конференц залу дозволяє проникати в приміщення денному світлу. А вночі можна милуватися красою зоряного неба, не покидаючи приміщення.

Перебування у Grand Hotel завжди залишає приємні враження. Запам’ятовується професіоналізм та доброзичливість персоналу готелю, який завжди допомагає у розв’язанні будь-яких питань.