Купити ноутбук для школи — легко: три прості поради

Ноутбук для НУШ — необхідна вимога Міністерства освіти й науки. Та й перед навчальними закладами, що поки не перейшли на нову систему, часто постає завдання: обладнати комп’ютерний кабінет або робоче місце вчителя.

Не знаєте, яку модель купити для школи? Ознайомтеся з порадами методистів тут.

Купити ноутбук для школяра — завдання не з легких

Навіть вибір ноутбука для власної дитини потребує часу. А купити ноутбук для навчального закладу — завдання ще складніше.

Широкий асортимент техніки часто викликає у вчителя складнощі. На чому зупинитися: персональний комп’ютер, ноутбук звичайний, ноутбук трансформер?

Як обрати ноутбук: поради експертів

На думку спеціалістів із навчального обладнання, при виборі потрібно звернути увагу на наступне:

  1. Одразу обирайте дитячий ноутбук на українській мові. Не потрібно створювати додаткових проблем із перепрошивкою, налаштуванням, завантаженням додаткових програм там, де їх не повинно бути.

  2. Якщо бюджет дозволяє — оберіть сучасний тонкий трансформер. Це універсальна модель, дуже зручна для використання в школі.

Якщо бажаєте замовити щось інше, краще попередньо проконсультуйтеся з методистами: чи має обрана вами модель весь необхідний функціонал? Наприклад, якщо потрібно купити ноутбук для інтерактивного комплекту, то чи сумісний він із раніше придбаною мультимедійною дошкою чи проектором?

  1. Використовуйте усі можливі переваги. Не потрібно економити на технічних характеристиках. Чим краще оснащений пристрій — тим зручніше на ньому працювати і тим більшу кількість сучасного ПЗ можна встановити.

Де купити сучасний функціональний ноутбук

Є різні способи придбати його: каталог, інтернет-магазин, мережевий магазин електроніки. Та вищеназвані способи — оптимальний варіант, якщо потрібно купить ноутбук офісний чи для домашнього користування.

А от якщо вони необхідні для НУШ — краще все ж звернутися до спеціалізованих постачальників шкільного обладнання. Чому? Розглянемо на прикладі компанії B-Pro.

Її важлива перевага: спеціально створений відділ методичної підтримки компанії, що надає безкоштовні консультації щодо:

  • відповідності тих чи інших ПК вимогам МОНУ,

  • сумісності їх із навчальним ПЗ різних виробників,

  • можливості використання на різних уроках згідно з затвердженою шкільною програмою тощо.

А на додачу, B-Pro надає усі необхідні послуги по ][ налаштуванню для Нової Української школи та встановлення навчального програмного забезпечення. Бажаєте дізнатися більше?

Звертайтеся на сайт компанії https://b-pro.com.ua.