Кожен власник ресторану стикається з хаотичним потоком грошей та продуктів кожного дня. Сьогодні більшість власників замість того, щоб витрачати свій дорогоцінний час, вважають за краще використовувати зручну систему обліку ресторану для windows, яка дозволяє контролювати фінанси, продажу, запаси, в цілому, весь бізнес.

Що робить система обліку ресторану для windows?

  • Інвентаризація допомагає уникнути непотрібних покупок, перевіряє інвентар і виключає крадіжки в ресторанах.
  • Фінансовий облік дозволяє контролювати доходи і витрати ресторану, відкривати і закривати зміни, контролювати зняття готівки та інші операції.
  • Показує, які страви є найпопулярнішим, і кількість проданих товарів. Завдяки цьому можливо проаналізувати дані та збільшувати продажі.
  • Швидше прийняте замовлення легко відправити їх на кухню, як тільки ви отримаєте замовлення від офіціанта.
  • Детальне меню допомагає в бронюванні інгредієнтів та створенні блюд. Шеф-кухар встановлює меню лише один раз, а інші кухарі працюють за інструкціями без його участі.

Є також багато інших функцій joinposter.com, таких як система лояльності, програми знижок, друк чеків і т. д.

Види систем обліку

Системи обліку можна розділити на дві категорії: дорогі, стаціонарні моноблоки та мобільні додатки у хмарі для планшетів та ноутбуків. Масивні стаціонарні системи дорожче впроваджувати та працювати в майбутньому. Окрім сплати оренди, придбання обладнання, витрат на харчування та оплати праці, вам також доведеться витратити досить багато грошей на таку систему продажу.

У багатьох випадках вибір програмного забезпечення обмежується лише середовищем Windows. Для зберігання всіх даних, що може бути небезпечно (хтось може порушити безпеку, видалити жорсткий диск тощо), потрібне спеціальне обладнання та масивний сервер. У цьому випадку доступ до даних можливий лише з комп’ютера чи ноутбука із встановленою власницькою програмою. Однак якщо ви не хочете вкладати багато грошей в автоматизацію і,в той же час, хочете добре керувати своїм бізнесом, подумайте про системи в хмарі.

Облікові системи для ресторанів

Постачальник систем обліку повинен запропонувати власникам сумісність системи з різними типами операційних систем одночасно (Android, Windows, IOS). Це дозволяє економити на обладнанні з самого початку. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити та встановити додаток.

З точки зору бек-офісу, можливість запускати консоль управління з будь-якого браузера дуже практична. Все, що вам потрібно зробити - це увійти в систему, і ви вже знаєте про все, що відбувається в ресторані. Якщо цей процес буде тривалим (вимагає додатків або підтримується лише певним програмним забезпеченням), він більше не буде комфортним.

Друковані квитанції та квитки

Більшість хмарних POS систем мають можливість друкувати квитанції для клієнтів та квитки на кухню чи інші станції. Цей варіант стає великою перевагою, якщо ви можете надрукувати логотипи ресторану, побажання, поради дня, пароль Wi-Fi або будь-які інші доповнення у квитанції, що підвищують лояльність гостей.