Приватний будинок для людей похилого віку в Києві та його переваги

Повноцінний догляд за літньою людиною з належним рівнем медичного обслуговування забезпечити самостійно просто неможливо. У таких випадках на допомогу прийде приватний будинок престарілих у Києві «Hospice». Дана спеціалізована установа відноситься до своїх жителів з теплом і любов'ю, роблячи все можливе, щоб літня людина прекрасно себе почувала, насолоджуючись життям у всіх її проявах.

Які переваги приватного будинку престарілих?

Доглядальниця або приватний пансіонат?

Часто родичі літньої людини зіштовхуються з питанням: куди ж краще звернутися за допомогою - до доглядальниці або в приватний пансіонат? Найголовніше, роблячи вибір, враховувати інтереси самого старого. Зрозуміло, кваліфікована доглядальниця, яка має досвід і медичну освіту, зможе надати літній людині необхідний догляд. Однак у спектр її послуг входить лише надання першої допомоги, а, отже, здоров'я хворого знаходиться під загрозою.

Крім того, родичі практично не мають можливості проконтролювати, як спілкується доглядальниця з їх близькою людиною, наскільки кваліфіковано справляється зі своїми обов'язками. У домашніх умовах можна забезпечити старому, особливо страждаючому порушеннями рухової активності, максимальний комфорт, оскільки для цього потрібне спеціальне устаткування, меблі.

Навіть дуже хороша доглядальниця в догляді за літньою людиною обмежується виконанням своїх основних обов'язків. Але ж люди похилого віку страждають від самотності та потребують повноцінного спілкуванні. Саме в силу перерахованих вище причин все більше людей віддає перевагу приватним пансіонатам для літніх. У таких закладах створені всі умови для комфортного і безпечного проживання мешканців, у тому числі й страждають важкими захворюваннями.

У пансіонатах працюють медичні працівники, лікарі та медсестри. Налагоджені контакти з швидкої, наявність необхідного обладнання та медикаментів дозволяють надати літній людині необхідну допомогу та надати медичні послуги в повному обсязі. Професійні дієтологи розробляють для мешканців смачне і корисне меню з урахуванням індивідуальних переваг, лікарських рекомендацій.

Найголовніше - в пансіонаті літня людина отримує можливість спілкування з персоналом і своїми однолітками. Цікаве та різноманітне дозвілля наповнює його життя новими фарбами та позитивними емоціями.

Наші переваги

Приватний будинок для людей похилого віку в Києві «Hospice» має ряд ключових переваг, що вигідно відрізняють його від інших установ подібного профілю:

  • Забезпечення цілодобового догляду;

  • Контроль за станом здоров'я та надання професійної медичної допомоги;

  • Зручне місце розташування (всього в 15 хвилинах їзди від Києва);

  • Кваліфікований, досвідчений персонал;

  • Комфортні умови проживання, домашня обстановка;

  • Якісне побутове обслуговування;

  • Організація дозвілля;

  • Надання психологічної допомоги.

Перед укладенням договору родичі літньої людини мають можливість відвідати офіційний сайт пансіонату https://hospice.com.ua, ознайомитися з умовами проживання, поспілкуватися з персоналом і жителями, щоб зробити правильний, усвідомлений вибір.