Картинки по запросу У Вінниці муніципальні команди представили проекти з розвитку територійУ Вінницькому НаціональномуТехнічному інституті завершилося навчання за додатковою освітньою програмою підвищення кваліфікації "Ефективне управління: робота управлінських команд". Слухачі програми-заступники голів вінницьких муніципалітетів, що відповідають за реалізацію економічної політики, повідомляють Новини Вінниці.

Заступник директора ВНТІ Олексій Баранов зазначив, що основна мета, яку ставили перед собою організатори-це формування регіонального середовища розвитку, що спирається на спільноту управлінців, об'єднаних загальним баченням, розумінням цілей і завдань, загальними цінностями, понятійним апаратом і методологією.

Програма навчання

Програма реалізується Президентської академією в рамках задачі по запуску змін в системі державного та муніципального управління регіону та набуття нових компетенцій працівниками органів місцевого самоврядування. Старт був даний в кінці липня цього року.

Слухачі розробили чотири проекти, орієнтовані на вирішення актуальних проблем вінницьких муніципалітетів.

1. «Бізнес-карта території регіону»

Мета проекту-збільшення числа зайнятих у сфері малого та середнього підприємництва, в тому числі індивідуальних підприємців на 35% до 2024 року.

2. «Багатопрофільний переробний комплекс «Північний»

Мета проекту – створення багатопрофільного переробного комплексу.

3. «Створення механізмів розширення сировинної бази для переробних підприємств центральних і південно-східних районів вінницької області на основі с/г кооперації»

Мета проекту – створення ефективної системи підтримки фермерів та розвитку сільської кооперації.

4. «Створення центру компетенції»

Мета проекту – підвищення кількості кваліфікованих кадрів шляхом створення системи перепідготовки на базі центру компетенцій.