Для залучення цільової аудиторії та підвищення обсягів продажів розробки комерційного web-ресурсу недостатньо. Досягти вищевказаних ефектів можливо тільки в разі використання інструментів, що підвищують позиції сайту в пошуковій видачі. У зв'язку з цим першою дією кожного підприємця після запуску власного комерційного ресурсу повинна бути його оптимізація для пошукових роботів за допомогою індексації. Ця дія дозволяє пошуковим системам зрозуміти, наскільки важливий сайт підприємця для користувачів Інтернету.

Найпопулярніші методи просування сайтів

Реалізація даного дії має на увазі кілька етапів:

  • повна перевірка сайту на правильність написання мета-тегів, наявність проблем при роботі функціоналу та на існування дублюючих web-ресурсів;

  • оптимізація роботи і текстової складової;

  • створення контенту з подальшим розміщенням;

  • запуск реклами в пошукових системах і соціальних мережах;

  • лінкбілдінг.

Оптимізація web-ресурсу

Процес оптимізації передбачає побудову ієрархії розділів ресурсу. Даний параметр має величезне значення. У разі неправильно побудованої ієрархії боти пошукових систем не можуть коректно проводити індексацію сторінок і, як наслідок, розміщувати сайт у списку пошукової видачі. Щоб спростити цю задачу для пошукових систем, для кожної сторінки слід прописувати мета-теги, які крім даної функції дозволяють підвищувати позиції web-ресурсу в пошуковій видачі.

У процесі оптимізації сайту фахівці також створюють семантичне ядро, що складається з фраз, часто використовуваних користувачами мережі Інтернет, щоб знайти потрібну їх продукції або для вирішення того чи іншого питання. При проведенні оптимізації все слова з семантичного ядра гармонійно вписуються в текстову складову сайту.

Створення та розміщення контенту

Якісні статті, в яких використовуються ключові фрази, унікальні заголовки і корисна інформація також позитивно впливають на підвищення позицій комерційного ресурсу в пошуковій видачі. Це обумовлено тим, що при введенні запиту користувачам відображаються найчастіше сайти з обраної тематики, в текстах яких використовуються слова, відповідні запиту.

При цьому важливо відзначити, що перехід за наданою посиланням підвищує цінність сайту для пошукових роботів, завдяки чому його позиція у видачі істотно підвищується. Чим більше переходів було скоєно за посиланням, тим вище буде позиція web-ресурсу.

Розміщення контекстної реклами

Грамотне розміщення контекстної реклами є дорогим, але найефективнішим інструментом. Він дозволяє за порівняно короткий період домогтися підвищення обсягів продажів у кілька разів. Але варто пам'ятати, що даний вид реклами працює рівно до того моменту, поки підприємець сплачує дану послугу.

Лінкбілдінг

Лінкбілдінг - це розміщення посилань на сторінки власного web-ресурсу на сторонніх сайтах зі схожою тематикою. Даний метод просування на увазі розміщення посилань в інформаційних статтях, розміщення коментарів з посиланнями на форумах і в соціальних мережах.

Кожен з вищевказаних методів просування використовується фахівцями IST для просування сайтів. Звернувшись на сайт https://istec.com.ua, підприємці можуть скористатися послугою просування і досягти своїх цілей за короткий проміжок часу.