Chevrolet Spark - це електромобіль, випущений на основі авто з бензиновим двигуном. Його можна розглядати, як одну з версій моделі, в основі якої – екологічно чиста силова установка.

Якісний зарядний кабель - це запорука не тільки зручності і швидкості підзарядки, а й безпеки для людини.Саме тому його вибору слід приділити не менше уваги, ніж вибору електромобіля.

В більшості європейських країн, в тому числі, і в Україні, зарядні станції для електромобілів обладнані розеткою з портом Type2. Для того щоб під'єднати автомобіль до зарядної станції необхідно мати свій власний кабель. Перед тим, як його придбати, необхідно точно визначити тип зарядного порту свого електромобіля.

Розрізняють два види портів:- Type1 – це порти, якими обладнано більшість американських моделей електромобілів. При зарядженні використовується 1-фазне живлення;- Type2 – це порти, якими обладнані електромобілі від європейських виробників. При зарядженні використовується 3-фазне живлення.

Відповідно до цього обирається кабель для зарядки Шевроле Спарк. Швидше за все, електромобіль доставлений з США, має порт Type1. Це означає, що для нього підійде зарядка формату Type2-Type1. Для моделі з Європи, обладнаної портом Type2, необхідний зарядний кабель Type2-Type2.

Обираючи зарядний кабель для свого електромобіля, необхідно віддавати перевагу якісній продукції від відомих виробників. Не варто економити, адже дешевий пристрій швидко вийде з ладу. Не секрет, що кабелі від маловідомих виробників виготовлені з неякісного матеріалу, який швидко тріскається, висихає та розкришується. Ви не пожалкуєте, якщо придбаєте зарядний кабель для Chtvrolet Spark від німецьких компаній Phoenix Contact, LAPP або Mennekes. Слід зазначити, що ці виробники завжди надають гарантію на свій товар, тому ви можете бути впевнені в його надійності та високій якості.