Кожна людина витрачає певну кількість грошей на власні потреби.  Часто буває, що він виходить за рамки свого бюджету тоді терміново потрібні гроші.  Іноді з'являється можливість придбати потрібну річ (наприклад: нерухомість) за хорошою ціною, тоді цій людині терміново потрібні кошти, щоб не упустити вигідну пропозицію.  Ось тут на допомогу і приходять кредити та позики.  Розглянемо навіщо потрібні кредити.

Картинки по запросу Коли брати кредит, а коли варто його уникати

Користь кредитів

Користь кредитів полягає в тому, що вони можуть терміново вирішити якусь проблему у людини, надаючи можливість заплатити гроші за вигідну покупку.  Також кредити корисні для людей, які не вміють збирати й накопичувати кошти на придбання дорогої речі - холодильник, телевізор, автомобіль і нерухомість. Кредити часто пропонують в магазинах побутової техніки чи автосалонах.  За допомогою кредиту, споживач моментально отримує необхідну річ або послугу, а оплачує її вартість потім.

Якщо вам потрібно оформити кредит, дотримуйтесь деяких правил:

·         Все обміркувати.  Перегляньте всі можливості та точно переконаєтеся, що вам без кредиту не обійтися.  Розгляньте дешевші варіанти.

·         Розрахунки.  У кожного банку свої вимоги, надійність і процентна ставка, тому не хапайтеся за першу пропозицію.  Розгляньте різні варіанти, порівняйте умови, виберіть найбільш вигідний для вас варіант.  Обов'язково розрахуйте, чи зможете ви обходитися без конкретної суми, якщо будете щомісяця виплачувати її банку.

·         Доцільність.  Звертайтесь за кредитами тільки в тому випадку, якщо без цього ніяк не обійтися.  Прорахуйте, чи буде воно того коштувати, або ви просто переплатите купу грошей, не отримавши вигоди.  Звичайно, зручно виплачувати кошти, коли вже користуєшся необхідним предметом.  Однак врахуйте, що при деякій економії та накопиченні коштів ви могли б купити більш дорогий предмет або щось додатково в якості бонусу (за суму зекономлених відсотків).

Шкода від кредиту

Основною шкодою кредиту для слов'янського населення, є можливість розширювати свій особистий кредитний ліміт в банку або кредитної компанії.  Взявши одного разу кредит і вчасно його виплативши, банки або кредитна організація розширює кредитний ліміт, надаючи в наступний раз більшу суму.  У більшості випадків люди обов'язково скористаються такою можливістю, влізаючи в борг, перед банком або кредитором, який вони не можуть своєчасно погасити.

Люди діляться на два табори.  Одні є прихильниками кредитів, вони купляють таким чином нові товари, не вилазячи з боргів.  Але при цьому відчувають себе комфортно і не переживають з приводу відсотків.  Інші ж відносяться до кредитів насторожено, перераховуючи кожну переплачену копійку і намагаючись уникнути подібного ярма будь-якими способами.  Однак вартість деяких товарів така, що без кредиту ніяк не обійтися.