Користь для здоров'я суші в достатку. У цій статті ми перерахуємо деякі з цих переваг для здоров'я, а також речі, яких слід уникати. Суші - це справжня японська кухня, яку можна знайти в традиційних японських ресторанах або замовити таку послугу, як доставка суші у Львові Орігамі. Починаючи від відсутності масла під час приготування їжі, до волокон і вуглеводів, що містяться в супутніх продуктах, до білка самих суші. Ось короткий список переваг.

Користь для здоров'я від вживання суші

 Наповнений рисом, багатим клітковиною, свіжою рибою і прекрасними свіжими, хрусткими овочами, суші довели свою насиченість поживними речовинами і є одним з найбільш корисних продуктів, які можна вживати. Однак один невірний крок може привести до надлишку калорій, натрію або жиру. Розуміння тонкощів здорового суші-ролу - ось що гарантує, що екзотична страва принесе реальну користь для вашого здоров'я.

Їжа суші корисна для здоров'я завдяки вмісту жиру і білка. Білок важливий для всіх, щоб підтримувати здорові тканини в організмі - це будівельні блоки людей. Білок важливий для клітинної взаємодії і імунного здоров'я. Вміст білка в суші може варіюватися в залежності від пропорції використовуваних інгредієнтів. Наприклад, в ролах Унагі і Тунця міститься більше 20 грамів білка на один рол.

Багато рафінованих вуглеводів

 Коли суші змішуються з коричневим рисом, в них підвищується вміст клітковини, що забезпечує більш насичену їжу в порівнянні з білим рисом. Споживання вуглеводів знижує ризик серцевих захворювань і діабету.

Сашимі - дуже здоровий варіант

Коли є вибір, завжди вибирайте суші з коричневим рисом з тунцем, фореллю або свіжим лососем. Тримайтеся подалі від рулетів, що містять білий рис або смажені інгредієнти. Щоб розглянути найздоровіші варіанти, споживайте сашимі. Це тонкі шматочки сирої риби дуже хорошої якості, які подаються самі по собі - за винятком рису, який зазвичай міститься в суші-рол. Одна порція сашимі містить більше риби, ніж порція суші. Тут ви отримуєте більше поживного білка, а також жирів омега-3 з кожною порцією. Приклад - одна порція тунця сашимі містить 23 грами білка з 140 калорій порції. Це у порівнянні з 16 грамами білка в порції суші з тунця 200 калорій. У сашимі зазвичай менше натрію, в порівнянні з суші.

З міркувань здоров'я

Суші, якщо вони зберігаються неправильно чи приготовлені належним чином, можуть передавати покупцеві цілий ряд захворювань, тому вибір правильного традиційного суші-ресторану дуже важливий. Зверніть увагу, що риба, така як риба-меч і скумбрія, містить велику кількість ртуті, яку слід уникати або вживати в невеликих дозах. Морепродукти, такі як лосось і креветки, є найкращим вибором для суші.