Швидкий розвиток інформаційних технологій, вимоги ринку праці та модернізація освітнього процесу вимагають застосування кардинально нових форм навчання сучасних школярів. Освітня платформа пропонує знайомство з методом змішаного навчання в рамках освітнього вебінару на тему: «Змішане навчання - ключ до змін».

Відеолекцію для вчителів та адміністраторів шкіл підготовлено вчителем математики та фізики першої категорії та переможницею Всеукраїнського конкурсу «Кейс-уроки як сучасний тренд в освіті» Світланою Анатоліївною Костюк. Педагог, яка має успішний досвід застосування методики змішаного навчання, поділиться інформацією про моделі змішаного навчання, навчальні платформи та інтернет-ресурси, які вона використовує при його проведенні.

Протягом 2 годинного вебінару дізнаєтесь про «перевернуте навчання» та його 12 правил, форми та методи впровадження, а також переваги та проблеми. Спікер надасть учасникам покрокову інструкцію, розраховану на 3-6 місяців, для запровадження «перевернутого навчання» у своїй роботі.

Завдяки застосуванню вказаних методів покращується взаємодія вчителя та учнів, вмотивовані учні частіше переживають ситуацію успіху, що врешті-решт призводить до покращення успішності та саморозвитку. Пропонуємо разом дізнатись про те, як цього досягти.

Переглянувши матеріали вебінару, учасники мають можливість безкоштовно пройти додаткове тестування та перевірити якість засвоєних знань. Успішний результат перевірки та кількість академічних годин вебінару буде зазначено в Свідоцтві учасника.

Офіційний документ від порталу «Всеосвіта» має й свій унікальний номер, який можна перевірити на сайті. Вартість свідоцтва про участь складає 49 грн, сплатити які ви можете за допомогою банківської карти або інтернет-переказу.

Онлайн-запис та безкоштовну презентацію вебінару можна звантажити на ПК одразу після перегляду.

Наразі у розділі «Вебінари» на офіційному сайті «Всеосвіта» представлено 29 різноманітних вебінарів. Тематика відеолекцій торкається проблем НУШ, емоційної складової процесу навчання, сучасних методів та технологій навчання, причин неуспішності та організації роботи з обдарованими дітьми.

Спікери вебінарів є спеціалістами у своїй галузі та, здебільшого, мають педагогічну освіту, а отже чітко розуміють «кухню» навчального процесу на різних його етапах. Ви маєте змогу поставити їм запитання за допомогою спеціального чату на сторінці вебінару.

На сторінці кожного вебінару зазначено його тривалість, що дає змогу спланувати свій час для перегляду. Там ви побачите й кількість переглядів та коментарів інших користувачів, що свідчать про популярність даної теми.

Кожен користувач сайту «Всеосвіта» має можливість детальніше ознайомитись з програмою кожного вебінару або звантажити матеріали у текстовому форматі.