Суші і роли Львів – страви японської кухні, які успішно прижилися в нашій країні. Ці ласощі людям пропонують багато ресторанів та інших закладів. Головний принцип їжі з Японії – прилучення до природи. Сира риба, присмачена натуральними приправами – що може бути екологічніше і смачніше?

Японські страви – це сучасно і незвично. Вони привертають увагу гурманів оригінальним поєднанням компонентів і тим, що виготовляються з екзотичних продуктів.

При бажанні людина може сама знайти в магазині інгредієнти, необхідні для створення японських кулінарних шедеврів. Але в більшості випадків наші співвітчизники замовляють їх у фахівців. Суші-бари привозять ласощі прямо клієнтам додому, щоб заощадити їм час. Оперативно доставити роли для кур'єрів – не проблема, адже вони мають у своєму розпорядженні спеціалізований транспорт. Найшвидша доставка у суші-барі Moyogi.

До інших плюсів доставки ролів додому можна віднести:

1) доступну вартість замовлення;

2) цілодобове приймання заявок фахівцями;

3) можливість замовити їжу зі складними інгредієнтами, яку нереально приготувати в домашніх умовах.

4) можливість вибору з різноманітного меню.

До складу популярних японських ласощів входить не тільки риба, а й рис, японський хрін, імбир, водорості. Всі ці інгредієнти не тільки смачні, але і корисні:

• риба містить фосфор, різні мінерали;

• японський хрін багатий вітаміном C і не дає розвиватися карієсу;

• водорості є джерелом заліза, кальцію та йоду;

• імбир робить позитивний вплив на травну систему.

Скептики впевнені, що по-справжньому якісні роли і суші можна знайти тільки в Японії, але це не так. Кухарі Moyogi домоглися великих успіхів в освоєнні японської кухні і привнесли в неї багато нововведень.

Якщо ви не є постійним клієнтом суші-барів, але хочете ознайомитися з японською кухнею, то замовте роли «Каліфорнія» або «Філадельфія». Їх відмітні риси – ніжний смак і відсутність незвичних для людини приправ.

Деякі люди побоюються пробувати страви з сирої риби. Спеціально для них кухарі готують так звані гарячі роли, обсмажені у фритюрі.

Вже виготовляють навіть солодкі суші з вершкового сиру, рисового паперу і фруктів (полуниці, бананів).

Для вегетаріанців кухарі готують страви з начинкою з авокадо, моркви, огірків та інших продуктів рослинного походження.

 

Роли є найулюбленішим різновидом суші. Скоштувати їх у себе вдома можна, зробив замовлення на сайті суші-бару Moyogi.