Після завершення будівництва гаража або його реконструкції необхідно обов'язково ставити ворота. У деяких випадках їх просто треба замінити, щоб виключити потрапляння холоду, вологи. Виходячи з того, які гаражні ворота, ціна Ужгород залишається прийнятною для клієнта. Є різні моделі від класичного виконання до елітних видів.

Крім того, на вартість впливають інші чинники, наприклад, автоматика або інші доповнення.

Головні переваги

Секційні ворота Ужгород включають в себе сучасні розробки і якісні матеріали. Коротко про головне:

1. Застосування оцинкованої стилі і фурнітури, що не піддається корозії, іншим зовнішнім факторам.

2. Наявність сучасних, якісних ущільнювачів, що виключають зазори, не дають можливості потрапляти волозі і протягам. Вони герметично закривають весь отвір.

3. Спеціальні профілі виключають випадкове защемлення пальців.

4. Усередині панелей встановлені тепло- і звукоізоляційні матеріали.

Наші ворота гарантують безпеку, за бажанням можна замовити нестандартні види, під персональні розміри отвору.види ворітТранспорт вимагає до себе ретельного догляду, який не закінчується на технічному обслуговуванні. Для комфортного зберігання використовуються гаражі, які треба захищати. Саме для цього встановлюються ворота різних типів і конструкцій. На додаток вони забезпечують зручність і простоту для власника.

Управління полотном буває декількох видів:

1. Ручне або механічне - бюджетний варіант, конструктивно включає ланцюгової редуктор для відкривання і закривання.

2. Електричні - автоматика для воріт Ужгород дозволяє відкрити або закрити приміщення дистанційно за допомогою пульта.

Управління здійснюється завдяки вмонтованому електричному приводу, який працює в спеку і морози.Наша основна мета - забезпечити власника авто зручним виїздом і в'їздом в гараж, убезпечити приміщення в будь-який час року.

Серед можливих конструкцій є:

1. Секційні ворота - відмінне рішення для економії внутрішнього простору.До заїзду та вздовж стіни стулка не забирає місце, а при відкриванні полотно заїжджає під стелю. Така конструкція може витримувати до - 40 градусів, сама панель досить товста, оснащена всередині ізоляційними матеріалами, що захищають від холоду, шумів.

2. Орні ворота - не забирають простір уздовж стін і стелі, але якщо перед гаражем місце буде зайнято, то відкрити приміщення неможливо.

3. Ворота відкотів з хвірткою - зручний варіант, що забезпечує додатковий вхід. Стулки рухаються в сторони уздовж стіни.Термін експлуатації будь-якого типу від 15 років. На вибір є різні кольори, а для замовлення досить звернутися за контактними даними.