Уроки трудового навчання містять блоки теоретичної частини, під час вивчення яких учні отримують знання про походження знарядь праці, інструментів або машин, що замінили ручну працю. Пропонуємо вам матеріал, який розмістив на сайті освітньої платформи «Всеосвіта» вчитель трудового навчання Сорока Ігор Миколайович. Презентація у форматі РРТХ розповідає про призначення машин та механізмів, які використовує людина.

Серед завдань уроку вчитель виділяє формування понять про машини, їх призначення та використання у техніці. У презентації з 22 слайдів йдеться про машини, їх призначення та поділ на 3 великі групи:

  • Енергетичні
  • Робочі
  • Інформаційні.

Далі слідує детальний опис кожної групи у супроводі малюнків та таблиць із характеристиками.

У такому ж форматі описано призначення різноманітних механізмів машин. Вони, у свою чергу, поділені на групи:

  • двигунів і перетворювачів;
  • передавальні;
  • виконавчі;
  • керування, контролю та регулювання;
  • транспортування, подавання, живлення та сортування;
  • автоматичного обліку, дозування та упаковування готової продукції.

Яскраві ілюстрації супутніх слайдів та дозована інформація допомагають учням засвоїти тему у доступний для них спосіб. Презентація складена на основі нової програми для 6 класу.

Посилання на джерело https://vseosvita.ua/library/masini-i-mehanizmi-ih-priznacenna-2158.html

Представлена презентація доступна до звантаження на ваш ПК на сайті платформи «Всеосвіта», де ви також можете залишити коментар або відмітку про вподобання матеріалу.

У розділі «Бібліотека» ви також знайдете й інші матеріали для підготовки до уроків, підготовки учнів до ЗНО, проведення батьківських зборів та методичних об’єднань тощо. Будь-який матеріал онлайн-бібліотеки може бути звантажений користувачем, який пройшов реєстрацію на офіційному сайті «Всеосвіти». Кожен педагог може й завантажувати до методичної скарбнички власні розробки, отримавши в електронному вигляді документ про авторство.

Протягом жовтня користувачі, які поділяться власними ідеями з колегами, зможуть взяти участь в акції «Методичний тиждень». Щотижня організатори складають два рейтинги: за кількістю публікацій від одного автора та за кількістю відгуків на них. 40 перших учасників у цьому списку отримують ексклюзивний сертифікат, можливість безкоштовного отримання сертифікату, а 10 перших – ще й винагороду у сумі від 100 до 500 гривень.

Крім взаємодії з педагогами, освітній портал радий співпраці з учнями та їх батьками. Організатори пропонують учням 1-11 класів загальноосвітніх шкіл взяти участь у дистанційних олімпіадах. Вони можуть проходити як в онлайн-режимі, так і під наглядом відповідального вчителя у класі. На виконання 15 тестових завдань перед комп’ютером відводиться 40 хвилин. Після внесення останньої відповіді відбувається автоматична перевірка із детальним аналізом допущених учнем помилок. Дивіться деталі участі на офіційному сайті платформи у розділі «Олімпіади».