Розглянутий, як улюблений курортне місто України, Трускавець приваблює туристів (в основному росіян і українців) своїми визначними пам'ятками, які говорять про хороше життя. Від мінеральних джерел до музеїв, які проливають світло на історію області міста. З усіх речей, які потрібно зробити в Трускавці, відвідувачі не можуть перестати отримувати достатню кількість місцевих вод міста. Його розташування в долині деяких гір карпатських передгір'їв додає до химерності цього місця. Додавання до розіграшу Трускавця - його легкість доступності. Дізнатися більше та докладніше про відпочинок в Трускавці ви можете на сайті.

Занурюючи вас в можливість вивчити культуру, історію і мистецтво регіону, пам'ятки тут є жменькою, але до такої міри балансуючи чарівність міста, як перш за все, курортне місто.

Нижче наведено список п'яти кращих речей, які потрібно зробити в Трускавці:

1. Курортний парк

Курортний парк - одне з кращих місць. Просто знайдіть собі солодке місце і дозвольте спокою парку захопити вас. Коли голод вдаряє, не хвилюйтеся, оскільки є багато продавців, які смачну їжу.

2. Дельфінарій Оскар

Один з кращих справ в Трускавці з дітьми, Дельфінарій Оскар. Незважаючи на те, що вони представлені на місцевій мові, ви можете відмінно спостерігати за надзвичайно захоплюючим шоу. Виступ надзвичайно привабливих чорних дельфінів - це те, що ви повинні побачити обов'язково.

3. Весна № 1

І що таке поїздка до Трускавця без будь-якої поблажливості в його визначні пам'ятки, які використовують міські води? Місцеві жителі і багато хто з сусідніх регіонів приїжджають сюди для лікування різних умов. Ви повинні спробувати чудово, слаборозвинений сольовий смак, щоб вилікувати такі стани, як хвороби шлунка, серця і т.д.

4. Музей історії курорту

Для всіх любителів історії, відвідування Трускавця є неповним без перевірки Музею історії курорту. Розташований в центрі, до музею дуже легко дістатися і подивитися на українську культуру.

5. Художній музей Михайла Біласа

Любителі мистецтва можуть радіти цій привабливості серед всіх тих, хто в основному підкреслює здоров'я і історію. Цей музей, розташований в чарівному особняку 20-го століття, отримав назву від творів, які він демонструє. Це український художник Михайло Білас, чия робота в основному перевершує інші роботи, представлені тут.