Інтернет розвивається щодня, багато державних установ перейшли на прийом заявок та документів в електронному вигляді, кожна організація та магазин мають представництво в мережі. Це все створює умови для появи нових вакансій і інтернет-спеціальностей. На нашій біржі фріланса Seoware знайдуть собі роботу всі — починаючи зі студента і закінчуючи професійним фахівцем. Головне — це ваше бажання і цілеспрямованість, завдань вистачить кожному.

Ми є першою біржею, яка надає роботу в інтернеті в Україні з написання статей і виконання завдань. Виведення грошей доступно на будь-яку банківську картку, мінімальна сума — 250 грн., заробити яку ви зможете тут дуже швидко. Для того щоб почати, перейдіть на наш сайт і зареєструйтеся, після цього, можна відразу ж взяти інтересуюче вас замовлення і приступити до його виконання. Часу на це відводиться 3 доби.

Кому підійде рерайтинг онлайн

Якщо ви новачок і хотіли б спробувати заробляти в інтернеті , то ми рекомендуємо вам почати саме з рерайтингу. Що це таке? Рерайтинг можна назвати висловлюванням, на зразок того, яке ми писали колись у школі. Наприклад, ви прочитали текст, потім закрили його і написали про це своїми словами, з дотриманням стилістики. Іноді, для того щоб повною мірою розкрити тему, необхідно взяти для рерайта відразу кілька джерел. Це дозволить досягти високої унікальності статті і зробити її цікавою для людей. Виконуючи завдання по рерайтингу, ви зможете навчитися писати гарні тексти і заробляти за це гроші. Якщо ж ви займаєтеся цим вже давно, то можете спробувати себе в сео-копірайтингі. Подібна робота коштує на порядок дорожче і вимагає від виконавця наявності певних навиків та знань.

Робота в україні на дому на біржі Seoware

Як бачите, почати отримувати додатковий дохід можна вже сьогодні. Ми гарантуємо вам:

  • своєчасне отримання коштів на карту з мінімальною комісією;
  • отримання оплати за виконане завдання, відразу ж після його перевірки;
  • прозоре співробітництво;
  • зручний функціонал;
  • швидке вирішення виниклих питань;
  • можливість особистого листування із замовником;
  • унікальний каталог цікавих платних завдань;

Крім цього, ви можете запросити до нас на роботу своїх друзів і знайомих за реферальним посиланням. Це дозволить вам отримувати процент від винагороди за виконані ними завдання.