Світ сучасної торгівлі постійно підштовхує продавця до розвитку, іноді відверто дає йому стусана, але при цьому завжди ставить йому питання щодо направлення майбутнього польоту. Продавати через магазин або виходити в інтернет? Залишитися з окремим онлайн-магазином або перейти на торговий майданчик?

Тепер питання стоїть в тому, яку площадку вибрати? Чи не для всіх сфер торгівлі можна вибрати спеціалізований маркетплейс з досить великим трафіком і належною маркетинговою підтримкою, але це не має відношення до продажу автомобільних запчастин. Адже на ринку України є такий сервіс як АвтоПро.

Переваги платформи з боку продажів

Популярність платформи АвтоПро серед торговців різного рівня пояснюється тим, що сервіс в однаковій мірі задовольняє потреби різних за масштабом і величиною обороту компаній. Для невеликої фірми або приватного продавця важливо вийти на цей ринок з мінімальними витратами.

Створювати власний сайт не завжди доцільно. Тривалий період розробки разом з високими витратами по просуванню не зовсім те, на що хочеться витрачати ресурси на старті. Тому спеціалізована торгова площадка з безкоштовним стартовим розміщенням - дійсно хороший шанс проявити себе. Великі компанії тут отримують величезний трафік, конвертований в потік замовлень, а також можливість працювати в конкурентному середовищі, вчасно визначити порожні, перспективні для розвитку ніші.

https://avtopro.ua - це, перш за все, інструмент. І тут команда розробників забезпечує процес торгівлі різноманітними інноваційними сервісами: взаємодія з логістичними компаніями, інтеграція моментальних банківських послуг, страхування угод, засоби протидії демпінгу і т.д.

Ніякого посередництва. Продавець працює тільки з покупцем. Сильною стороною маркетплейса є підготовка клієнта до здійснення угоди. Фактично, потрапляючи на сторінку продавця, він уже прийняв рішення про майбутню покупку.

На що можна розраховувати, купуючи на АвтоПро?

Інтерес покупця до будь-якого маркетплейсу залежить від того, наскільки вигідно тут можна придбати, ніж в якомусь іншому місці. АвтоПро охоплює більшу частку ринку автозапчастин, що говорить про здорового конкурентного середовища, а значить, купувати запчастини тут дешевше, сервіс якісніше, доставка швидше.

Для пошуку необхідної деталі клієнту доступний оригінальний каталог і параметричний пошук, який дозволяє за кілька секунд отримати детальну інформацію про цікавить продукті. Каталог включає мільйони найменувань запчастин від величезної кількості виробників з Європи, Америки, Японії. Тут же можна знайти інформацію про деталі, що були в експлуатації.

АвтоПро не є посередником, тому клієнт отримує неупереджену, реальну інформацію про умови і ціновій пропозиції різних компаній. Покупець самостійно робить вибір і знаходиться в прямому контакті з продавцем.