Газовий балончик Терен 4М: короткий опис технічних даних

За допомогою таких засобів самооборони, як газові балончики, сьогодні стало набагато простіше домогтися безпеки своєї і своїх близьких. І серед аналогів, що відрізняються високим показником ефективності і доступною вартість, окремо варто згадати засіб «Терен 4М»: постійний попит на нього пояснюється поєднанням виключно позитивних відгуків власників і зручною конструкцією флакона, яка дозволяє швидко почати використання кошти і гарантує максимальну ефективність. Інтернет магазин засобів самозахисту "Shokershop" пропонує купить газовый баллончик за найліпшою ціною.

Огляд пристрою

Газовий балончик «Терен 4М» став особливо популярний зважаючи на простоту його пристрою, експлуатація його не викличе труднощів навіть у тих, хто раніше не мав досвіду використання подібних пристроїв. А аналіз наявних переваг даного газового балончика і його недоліків дозволить оцінити його в порівнянні з аналогами зі схожими параметрами.

До найбільш важливих переваг газового балончика слід віднести такі його якості:

• наявність аерозольної складової (як і у моделей ГБ Кобра 1Н, Black, Факел 2 і ін.). дозволяє застосовувати його проти зграї собак, які проявляють агресію. Для цього розпорошення слід проводити у вигляді шарів, а струменеві аналог в значній мірі менш прицільного в порівнянні з балончиком «Терен» - потрапити струменем в рухається мішені набагато складніше;

• зручна форма флакона, що гарантує його щільне розташування в долоні;

• оптимальний об'єм, який забезпечує високу ступінь ефективності і дозволяє розмістити флакон навіть в сумочці невеликого розміру.

• вартісний показник також порадує тих, хто цінує свою безпеку: доступність ціни дає можливість придбання газового балончика практично кожному незалежно від розмірів доходу.

Призначення газового балончику

Газовий балончик модельного ряду "Терен", активною речовиною в якому є екстракт пекучого перцю, являє собою відмінний варіант засоба індивідуального самозахисту. Використовується він як проти людини, так і проти будь-яких теплокровних тварин.

Для собак може виявитися досить звуку, який видає балончик при випущенні активної речовини: він їх лякає і може навіть цим зупинити атаку. При використанні перцевого засоба самооборони слід після натискання пускової кнопки по можливості швидко поміняти своє місце розташування, щоб уникнути попадання активного речовини (екстракту пекучого перцю) в очі і дихальні шляхи.