Виглядати, як стодоларова купюра, бажає будь-яка звичайна людина, але платити шалені гроші за брендовий одяг, готовий не кожен. На щастя, цю, здавалося б, безвихідну ситуацію в даний момент легко владнати: усі стоки в Україні пропонують своїм клієнтам дизайнерські речі за доступною ціною.
Потрібно з самого початку розставити крапки над «і»: ці магазини пропонують покупцям саме новий стильний одяг, а не той, котрий раніше хтось носив. В цьому і полягає головна різниця між усіма стоками в Україні і, так званими, вітчизняними секонд-хендами.
Наприклад, ARGO, RED, Diskont – це ті гіганти даної індустрії, які готові приємно вражати чоловіків, жінок і дітей всілякими модними речами. Більш того, як і в усіх стоках в Україні, в них дійсно великий асортимент товарів:
- представниці прекрасної статі зможуть побалувати себе чимось з колекцій Piazza Italia, MANGO, Desigual;
- сильна половина людства без проблем знайде щось зручне і сучасне з Jack & Jones, Benetton, Armani;
- діти можуть розраховувати на те, що батьки зроблять їм подарунки у вигляді таких брендів, як Tom Tailor, OVS, O. Marines.
Сток в Україні не тільки пропонують товари від відомих міжнародних компаній за доступними цінами, але й надають можливість скористатися системою знижок – від 50% до 70%.
Переваги магазинів стокового одягу
По-перше, слід звернути увагу на те, що, на відміну від секонд-хендів, в подібних місцях можна сміливо купувати такі інтимні речі, як нижня білизна і взуття, не боячись підчепити якусь неприємну «несподіванку». Ці товари, представлені в усіх стоках в Україні, виготовляються з якісних матеріалів і потрапляють до рук покупців, безпосередньо з європейських крамниць.
До речі, верхній і базовий одяг – футболки, численні светри, плаття та джинси – може виявитися не просто тим чи іншим популярним брендом, а й найсправжнісіньким дизайнерським ексклюзивом, в якому зовсім нещодавно дефілювали по подіуму довгоногі моделі. Більш того, завдяки подібним магазинам не потрібно переплачувати за міжнародну доставку або ж витрачати гроші на поїздки, щоб розшукати бажану фірмову річ.
Неодмінно варто відзначити ще одну перевагу більшості сучасних українських стоків: вони пропонують покупцям можливість замовити в режимі онлайн виріб, який прийшовся до смаку. Відразу після цього з клієнтом контактує представник магазину, уточнює деталі і вже через кілька днів – від 1 до 5 – річ опиняється в будь-якій точці країни.
Єдиним істотним недоліком всіх стоків в Україні є те, що в них представлені товари не з нових колекцій, а з тих, що були трендовими закордоном якийсь час тому. Варто відзначити, що цей нюанс не повинен розчаровувати вимогливих клієнтів: саме завдяки тому, що всі речі належать до минулих надходжень, їх вартість є прийнятною для звичайної людини.
Звідки в стоках брендові товари?
В Європі та Сполучених Штатах Америки, цей різновид роздрібної торгівлі користується популярністю протягом ось уже кількох десятиріч. В Україні подібна форма розповсюдження трендових речей за доступною ціною з'явилася лише наприкінці минулого століття. Незважаючи на це, даний напрямок вже встиг зайняти провідні позиції в сегменті вітчизняного ринку.

Потрібно ще раз звернути увагу на те, що подібні магазини спеціалізуються на абсолютно новій продукції, яка жодного разу не була у вжитку. Більш того, всі речі надходять в торгові точки з-закордону і відрізняються високою якістю.
До речі, не тільки великі європейські компанії надають вироби усім стокам в Україні: в магазинах можна знайти і фабричні китайські товари, і навіть одяг від відомих американських виробників.
Якщо хтось намагається зрозуміти, в чому ж підступ, то він витрачає час даремно: потрапляють на наш ринок усі ці якісні речі за доступною ціною саме тому, що їх не вдається реалізувати в країні, де вони були виготовлені. Щоб застаріла продукція не займала торгові площі, які необхідні для регулярних надходжень нових колекцій, її, всіма можливими способами, намагаються розповсюдити. До того ж, кошти, вкладені в створення того чи іншого бренду, повинні бути виправдані.
Трапляється часом і таке, що весь сток в Україні продаця із значною кількістю речей однієї конкретної компанії. Подібне явище можливо, оскільки фірма, цілком ймовірно, виконала так звану лімітовану норму продажів в своїй країні і тепер шукає способи реалізації закордоном решти колекції закордоном.
Між іншим, іноді за допомогою всіх стоків в Україні вдається поширити трендові європейські речі, які були виготовлені внаслідок перевиробництва. Йдеться про те, що певна торгова марка, виявивши в себе наявність залишків тканини, і не бажаючи, щоб матеріали залежувалися, виготовляє додаткову партію і відправляє в магазини.
Звісно, іноді трапляється і таке, що товари, які надійшли з європейських і американських фірмових крамниць, є речами з колекції, в якій відсутні ті чи інші розміри, або ж вироби мають якийсь несуттєвий недолік – наприклад, немає етикетки або ж відірвався ґудзик .
Слід звернути увагу на те, що майже в усіх стоках в Україні можна відшукати і продукцію вітчизняних виробників. Однак подібний асортимент користується меншою популярністю, оскільки закордонні товари здаються аудиторії значно привабливішими.
Між іншим, ті чи інші торгові марки можуть не тільки співпрацювати зі стоками, але і мати цілу власну мережу магазинів. Інші ж – вважають за краще реалізовувати залишки колекції за допомогою оптових продажів або шляхом збуту на спеціалізовані склади.
Так чи інакше, але саме завдяки існуючим в країні стокам, українці можуть придбати якісні речі від відомих брендів.
Джерело: http://stok-optom.com.ua