На Миколаївщині рятувальники, які ліквідовували наслідки "прильоту", потрапили під повторний обстріл,- ФОТО

Сьогодні вночі, 19 липня у Миколаївській області під ворожий вогонь потрапили вогнеборці-доброводьці. 

Як повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України в Миколаївській області,  вночі, внаслідок ворожої атаки по населеному пункту Коблівської громади, відбулось руйнування та займання обʼєктів рекреаційної інфраструктури в прибережній зоні.На місце прибули чергові караули 8 та 19 державних пожежно-рятувальних частин, відділення сільської пожежної охорони "Коблеве".

Вогонь охопив значну площу, тож вогнеборці приборкували пожежу навіть під час повторної хвилі ворожої атаки.

Вибуховою хвилею пошкоджено поряд розташовані будівлі, а також автомобіль СПО "Коблеве".

Загалом, наразі відомо про двох постраждалих, одного з них госпіталізовано до медичного закладу. Особовий склад ДСНС та МПО не постраждав.

Нагадаємо, сьогодні вночі, внаслідок ворожої атаки по населеному пункту Коблівської громади відбулось руйнування та займання обʼєктів рекреаційної інфраструктури в прибережній зоні. Детальна інформація уточнюється. Постраждало дві особи, одна з них госпіталізована.